Ось які знаки зодіаку живуть за Вовчими законами

Ці знаки зодіаку відрізняються від інших, адже для них існують спеціальні закони, згідно з якими вони живуть в суспільстві. Для них люди — це вовча зграя,  у якій завжди потрібно бути готовим до боротьби. Вони керуються правилом, що виживає сильніший, тому не здаються та не опускають рук.

Овен

Овен ніколи не вдається до підступу та брехні, цей знак хоче, щоб його сприймали таким, який він є насправді. Вони не будуть одягати маски та лицемірити, а те, з чим вони не згодні або що їм не подобається, одразу скажуть прямо в обличчя.

Овни — приховані хижаки, які завжди готові кинутися в обличчя ворогу, особливо якщо йому або його близьким загрожує небезпека. Це не боязкий знак зодіаку, який поринає в боротьбу з головою і легко оговтується після поразки.

Це раціональний знак зодіаку, який не створює марних надій та не літає у хмарах. Він любить бачити реальну картину речей, щоб адекватно оцінювати ситуацію. 

Діва

Діви можуть здатися надто скромними чи мовчазними, але це лише на перший погляд. Просто Діви вміють ретельно приховувати те, що в них діється в голові, а там — буря емоцій. Саме від цього знаку найменше чекають підступу, адже Діви вміють створювати образ беззахисних. Однак це справжні стратеги, які ще й дуже розумні.

Їхні ходи неможливо прорахувати наперед, через що їм легко вдається обвести круг пальця абсолютно всіх. У сімейному житті Діва – вовчиця-однолюб. Всю душу ця жінка вкладає в коханого чоловіка і дітей. Заради безпеки рідних Діва готова на все. Їй важко довіритися іншим, хоча ця жінка близьким віддає себе на 100% і в її вірності можна ніколи не сумніватися.

Водолій

Це справжні одинаки, які не люблять підкорятися загальним стандартам. Вони звикли жити так, як їм заманеться, тому вони не терплять, коли інші хочуть нав’язати їм свою думку. Інколи здається, що Водолії живуть у власному окремому світі, куди вони не пускають абсолютно нікого. Хоча Водолії комунікабельні особистості, в душі — це справжні відлюдники, і треба пройти не одне коло пекла, щоб вам міг довіритися Водолій.

Водолій не може і не хоче жити в кайданах. Якщо він відчуває, що щось загрожує його волі, він моментально втече. Прагнення до волі сильніше будь-яких уподобань.

Звичайно, ласкою і доброю можна приручити цього звіра, але він має це захотіти сам. На силу не можна змусити Водолія бути поруч. Ще цей знак володіє неймовірною інтуїцією, яка захищає його від небезпек.

Краще не обманювати Водоліїв, адже вони вже давно знають правду.

Чи згодні ви з цими твердженнями?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: