Осінню та весною обов’язково готую бустер для імунітету

Зміцнення імунітету – це важлива складова щоденної рутини у холодні пори року. Ще більш актуальною ця тема стала через поширення пандемії. Мабуть, кожен чув про пасту Амосова. Вона зміцнює роботу серця і позитивно впливає на самопочуття. Проте окрім нього є ще багато інших варіантів універсальних засобів. 

В багатьох корисних сумішах використовують мед. Звісно, він має більш корисні властивості, ніж цукор. Однак з ним слід бути обережними, адже мед – це сильний алерген. Та й солодкий смак подобається абсолютно не всім. Ми готові запропонувати вам альтернативні рецепти, за які ваше здоров’я подякує вам. 

Рецепт суміші для зміцнення імунітету

Про поєднання меду, горіхів та сухофруктів знають всі, але як щодо лимона, імбиру та лайму? Ці інгредієнти вбережуть вас від простуди, адже вони мають більш цілеспрямовану дію. 

Користь лайма і лимона: в чому відмінність?

Хтось не помічає жодної різниці між лимоном та лаймом, мовляв, окрім ціни та кольору шкірки відмінних рис більше немає. Проте вплив цитрусових кардинально різний. 

Щодо лайма, то в ньому міститься у п’ять разів більше вітаміну С. Ви теж не очікували такого? І не дивно, адже лимон є на першому місці з вмісту аскорбінової кислоти. Ще однією особливістю лайма є фолієва кислота, яка грає ключову роль в процесах відновлення.

Лимон у своєму складі має більше органічних кислот, пектин і вітаміни груп С, В, РР, Е. На смак він не такий кислий, а його сік виводить токсини й пришвидшує метаболізм. 

Якщо вживати мікс з поєднання цитрусових, то підтримка імунітету забезпечена. 

Користь імбиру

Якщо у вас нудота, ознаки отруєння чи втома, то вашим рятівником стане імбир. Він впливає на зміцнення нервової системи, бере участь в боротьбі з хвороботворними бактеріями, сприяє вироблення тепла. Загалом імбир є корисним для нашого здоров’я і навіть може позмагатися з медом.  

Як приготувати суміш для імунітету

Інгредієнти:

  • Лимони – 5 шт.;
  • Лайм – 3 шт.;
  • Корінь імбиру  – 1 шт.;
  • Цукор – 1,5 кг. 

Зверніть увагу, що загальна вага фруктів має становити 1 кг. Важливо зберігати пропорцію з цукром 1:1,5. Завдяки цьому збільшується термін придатності суміші, яку варто зберігати в холодильнику. 

Приготування:

1. Помийте всі інгредієнти та наріжте їх на менші шматки. Плоди мають бути з цедрою. 

2. Імбир, лимон та лайм пропустіть через м’ясорубку. 

3. До отриманої маси додайте цукор, перемішайте й залишіть на дві години. За цей час усі кристали мають розчинитися. 

4. Готову масу перекладіть в попередньо простерилізовані банки. Зверху закрийте їх кришками і залишіть в холодильнику. 

З цієї суміші можна готувати лимонад у гарячу пору року, а в холодну – чай. Також вона стане чудовою начинкою для випічки чи варенням для млинців. Не хвилюйтеся через термічну обробку, адже вітамін С стійкий до будь-яких температур. Однак ніщо не зможе замінити кілька свіжих ложечок суміші на день.  

 А які засоби ви використовуєте для підвищення імунітету?

Ця стаття написана з метою ознайомлення і просвіти. Її не можна вважати заміною професійної медичної консультації, діагностики чи лікування. Лікувальну дію даного продукту науково не доведено. Не займайтеся самолікуванням і звертайтеся до свого лікаря з будь-яких питань стосовно власного здоров’я. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Vasylyna
Adblock
detector