Основні правила прання пуховика в пральній машині

Справжні господині повинні знати ці правила та рекомендації. Для того, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд верхнього одягу, обов’язкового прочитайте цю статтю.

Більшість людей в холодну пору року купляє саме пуховик. І не дивно, адже це досить практична та тепла річ. Не усі можуть собі дозволити дорогі послуги професійних хімчисток, тому ми сьогодні розповімо, як очистити пуховик в домашніх у мовах. 

Основні правила:

Перед пранням обов’язково застебніть усі гудзики та застібки. Зніміть хутро та виверніть пуховик навиворіт. Під час прання в барабані повинен бути присутній лише пуховик. 

Для прання пуховика вибирайте м’які миючі засоби. Прати їх необхідно при використанні легкого режиму. Середня температура повинна становити 30 градусів. Полощіть його три рази.

Багато людей не перуть пуховик таким чином, бо бояться, що пух може збитися в грудки. Щоб уникнути цього, покладіть в пральну машину декілька тенісних кульок

Сушити пуховик краще на чистому повітрі. Не варто робити це біля вогню або приладів нагрівання. Не забувайте його струшувати час від часу. 

При використанні цих рекомендацій ваша річ буде виглядати чистою та новою.

Як Ви очищаєте пуховики?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector