Особистісний тест «Куди дивиться кінь»: розкрийте всі свої здібності

Психологічні тести – це чудова можливість пізнати себе трішки глибше, дізнатися свої сильні та слабкі сторони, аби в майбутньому використовувати цю інформацію собі на благо. Саме тому, ми вирішили підготувати для вас дуже незвичайний, але ефективний тест. Просто дайте відповідь на запитання:

Вибір №1: Кінь дивиться на вас

У людей, які обирають саме цей варіант відповіді більш розвинена ліва півкуля головного мозку. Це означає, що ви мислите аналітично. Вам легше розв’язувати математичні приклади, аніж малювати картини чи вишивати. Ви любите все аналізувати, прораховувати та проводити точні аналогії. Ви легко запам’ятовуєте велику кількість інформації, цифри та дати. Ви можете конструктивно доносити свою дочку зору та перемагати у суперечках, оскільки ваші факти та аргументи завжди чіткі та перевірені.

Ви схильні вірити у факти та науку, ніж в ілюзії та фантазії. Ви згодні приймати та розуміти лише те, що можете побачити та помацати власноруч. Сторонні люди вважають вас дещо холодною та суворою людиною, яка розраховує кожен свій крок. Не бійтеся здаватися слабким та просити про допомогу. Ви здебільшого тримаєте всі емоції у собі, а це може стати причиною психологічного напруження та виникнення психосоматичних хвороб.

Вибір №2: Кінь дивиться в бік від вас

Люди, які обирають другий варіант мають більш розвинену праву півкулю головного мозку. Це означає, що ви дуже творча особистість, яка знаходить спокій у архітектурі, малюванні, музиці, або навіть скульптурі. Вам подобається творити, але ви не любите великого скупчення народу. Ви занадто чутливі до їх емоцій, що може призвести до перенапруження.

Пошепки

Вам важко даються точні науки, а цифри та символи – це взагалі невідомий для вас світ. Та ось пам’ять у вас хороша, ви можете швидко запам’ятовувати великі тексти та навіть вірші. Крім того, ви надовго запам’ятовуєте образи та навіть можете їх відтворити. 

Ви дуже чутлива людина, яка піддається своїм емоціям і може здаватися занадто тендітною. Вам необхідно навчитися контролювати свої почуття та емоції, тому що часом вони ведуть вас геть у протилежному напрямку від ваших цілей. Будьте більш цілеспрямованими та сильними, тому що люди часто вважають вас занадто м’якою особистістю, яка не здатна нести відповідальність за своє життя.

Якщо ви відчуваєте, що у душі починають вирувати емоції, вам необхідно негайно поринути у творчість та вимістити всі емоції у свою діяльність!

Який варіант обрали ви? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector