Останнім часом я помітила нові прикраси у моєї доньки і дорогий одяг. У неї з’явилася брендова сумочка, яку ми не купували. Вона перестала просити у нас кишенькові гроші. Це викликало у мене занепокоєння

Останнім часом моя донька поводиться дуже дивно. Я не могла знайти відповіді на свої запитання, тому вирішила залізти до неї в планшет. В соціальній мережі я побачила в неї численні переписки з хлопцями, в мене просто в жар кинула від цього. І це не завжди були її однолітки, вона зустрічається з чоловіками, але чому? Якого характеру ці зустрічі? Вона ще геть дитина, нещодавно виповнилося вісімнадцять років, вітер в голові. 

З дитинства старалася її не обділяти, виховувала в любові і турботі. Ми з батьком нічого не шкодували для неї: найкращий одяг, хороша школа й інститут оплатили, який вона сама вибрала. Їй захотілося займатися дизайном – будь ласка. Наразі вона студентка першого курсу.

Останнім часом я помітила нові прикраси у моєї доньки і дорогий одяг. У неї з’явилася брендова сумочка, яку ми не купували. Вона перестала просити у нас кишенькові гроші. Це викликало у мене занепокоєння, і я запитала її, в чому справа. Дочка сказала, що зустрічається з багатим хлопцем, який забезпечує її і купує їй подарунки. Я звичайно рада була за дочку, але ось тепер, коли побачила листування з багатьма чоловіками, стала сумніватися.

Для початку я вирішила поговорити з дочкою і не говорити батькові нічого. Просто наш тато дуже ревно ставиться до всього, що стосується поведінки дочки. Для чоловіка вона все ще його маленька дівчинка. Я чекала, коли дочка прийде з інституту. Коли вона повернулася, я довго не могла почати розмову. Я страшенно боялася того, що можу почути. Обідаючи, повідомила, що взяла її планшет, щоб пошукати своїх однокласників в соціальній мережі і відкрилася її сторінка. Вона напружилася. Я сказала, що мене налякали ті повідомлення, і попросила її все пояснити і заспокоїти мене.

Дочка почала докоряти мені, що я влізла в її життя, що так не можна. Я погодилася з нею і вибачилася за свій вчинок, але була наполеглива і чекала пояснень. Тоді моя дівчинка сказала, що нічого поганого в її вчинках немає. Вона знайомиться з хлопцями, ходить з ними на побачення. Вони дарують їй подарунки, але коли вони хочуть від неї серйозних відносин, то вона розлучається з ними і знаходить іншу «жертву».

Я була шокована. Мене тішило, що це не те, чого я боялася, але і ця правда мене турбувала не менше. Виходить, моя дочка користується своєю молодістю і красою, що б тягнути гроші з хлопців і чоловіків. Це не прийнятно. Я так і сказала дочці, а вона не розуміла, чому мене це так засмутило. За її словами, вона всього лише спілкується з ними, а подарунки і гроші, які вони їй дають, це їхня ініціатива. Її ні до чого не зобов’язують ці зустрічі. Але дочка ще така молода і не знає чоловіків. Невже вона і правду думає, що її будуть обдаровувати дорогими речами просто так.

Я не знаю, як її вберегти, захистити і переконати припинити таке проведення часу. Тому поговорила з чоловіком. Він дуже розлютився, лаяв дочку. Я сто разів пошкодувала, що розповіла йому. Адже знала ж, що не варто.

Ось і що тепер мені робити? Судячи з усього, дочка не прислухалася до мене і продовжує морочити голову хлопцям. Я дуже боюся, що це призведе до біди. А як вплинути на неї, я не знаю. Що Ви мені порадите?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector