Остання стаття про вакцину. Питання закрите. Крапка

Сьогодні я хочу підняти таке важливе питання, як вакцинація. Ця тема гостро постає в суспільстві, оскільки щодня багато молодих батьків відмовляються від вакцинації своїх дітей і це дійсно шокує.

Нещодавно я переглянула дуже цікавий документальний фільм «Вакцина, яка змінила світ». Він змінив мої погляди на те, що відбувається, і я хочу поділитися цим з вами. Цей фільм базується на справжній історичній документації, жаль тільки, що його можуть переглянути лише ті, хто володіє англійською мовою. Але я хочу викласти тут короткий зміст.  

Після цього фільму ні в кого не виникне думок про те, що «вакцини придумали щоб нас вбивати», «вакцини придумали щоб заробити на нас гроші», «нам ставлять щеплення щоб винищити людство».

У фільм йдеться про таку жахливу хворобу, як поліомієліт. Минулого століття в 1930-1940 роках американські діти до 5 років почали хворіти на поліомієліт. З кожним днем їхня кількість зростала  і до 1950 року в США щороку хворіло понад  57,000 дітей, а лікування хвороби так і не було. В дітей просто не було можливості відвідувати громадські місця та влаштовувати свята.  

Згадайте фільм Форрест Гамп. Там головний герой на залізних конструкціях, а це були наслідки поліомієліту, оскільки більшість дітей після цього захворювання не могли ходити. 

Маленькі пацієнти дитячого госпіталю Texas Scottish Rite в Далласі, штат Техас, США, 1950 рік.

Франклін Рузвельт — американський президент також перехворів на це захворювання, але у віці 39 років. Політик на все життя став інвалідом, втратив здатність вільно пересуватися. Однак Рузвельт не змирився з хворобою, проходив курс спеціальних процедур, а ще створив унікальну волонтерську організацію для боротьби з цією хворобою.

США організувалися для боротьби з цією страшною хворобою, на дослідження та винайдення вакцини витрачалося безліч коштів, а жертвували монетки навіть прості американці. Віддавали багато коштів Елвіс Преслі, Мерлін Монро, Річард Ніксон, а благодійний фонд «Dime by dime by dime» — копійка за копійкою — зібрали понад 1 млн. доларів.

Але от наші громадяни вважають по-іншому. Навіщо нам вакцинація і витрачені вами мільйони на боротьбу з хворобою, якщо у нас ніхто не хворіє. От і цю вакцинацію не робимо, бо ніхто не вчив історію!  

Джонас Солк — видатний молодий дослідник, який в 1947 році намагався винайти вакцину від поліомієліту. Правда, сама хвороба має три види, і це ускладнювало завдання, адже вакцина має захищати одразу від трьох штампів. Чоловік просто жив в  лабораторії протягом трьох років, а йому допомагали також відомі вчені. 

Джонас Солк випробовував винайдену вакцину на собі, своїх дітях, своїх колег.  Він витратив багато сил та часу, щоб врятувати світ від цієї страшної хвороби. Але кому це сьогодні цікаво, ми ж знаємо краще. Нам байдуже на те, що хтось присвятив цьому своє життя, ми знаємо краще, що ця вакцина не потрібна!»

Потім Джонас Солк випробував вакцину на 43 дітях, які вже захворіли на поліомієліт, і лікувалися в госпіталі DT Watson Home for Crippled Children.  Дітки були вже хворі на цей страшний діагноз і тому ризик був менший. Батькам повідомили, що вакцина не врятує їхніх дітей від поліомієліту, але вона допоможе врятувати дітей з усього світу. І батьки пішли на ці жертви, що зараз наші діти не знали цієї хвороби. Експеримент вдався.

Вакцина спрацювала і в Піттсбурзі в школах дітям роздали листівки для батьків, щоб батьки погодилися, поставили підпис під тим, що дітей будуть прищеплювати від поліомієліту в експериментальних цілях. 

І тоді з 1954 року почали прищеплювати дітей по усій Америці, а діти та батьки були горді за те, що їм всім разом вдалося врятувати життя дітей по всьому світу. Люди раділи так, ніби виграли війну, а Джонас Солк став справжніми національним героєм. 

Як на мене, то зараз батьки не прищеплюють дітей через власну необізнаність в історії. Лікування, окрім вакцини, немає, тому якщо людство надалі буде відмовлятися від вакцини, то щороку буде відбуватися до 200.000 нових випадків захворювання.

І це стосується не лише поліомієліту, а й інших захворювань.

Фільм The Vaccine That Changed the World

За бажанням можете переглянути цей фільм. 

Що ви думаєте щодо вакцинації?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: