Остання цифра року вашого народження, приховує від нас багато цікавого

У нас в сім’ї цікаве поєднання — я — земля, а чоловік — метал.

Хоча багато хто це заперечує, але нумерологія все-таки має вплив на наше життя. Сьогодні ми вам розповімо про те, що означає ваше цифра в кінці вашого народження.   

Саме тут приховуються особливі таємниці вашого характеру, який в багато чому залежить від стихії, яка підвладна вашому року народження. 

Не вірите, що таке, дійсно, можливо?

Загалом існує всього лиш 5 основних природних сфер, які підвладні тому чи іншому року народження: Вогонь, Вода, Метал, Земля і Дерево.

Цікаво, чи не так?

Отже, тепер ми вам розповімо про кожну стихію і що вони означать.

Цифри 4, 5. Дерево.

Люди, народжені в роках, які закінчуються на ці цифри, дуже впевнені, як з легкістю добиваються власних цілей. У своїх рішеннях вони завжди справедливі, а також визначаються певною працьовитістю. Їхня мета — це вивчити світ та розгадати всі загадки. 

Цифри 0, 1. Метал.

Сама назва стихії говорить і про характер людини: це стресостійкі та міцні особистості, у них гармонійно поєднується фізична і духовна сила. Добиваються своєї мети без сторонньої допомоги. Всі їх поважають за прямолінійність та авторитет. Єдиним недоліком є те, що вони не визнають своїх помилок.

Цифри 2, 3. Вода.

Люди, чий характер символізуються з водою, є добрі, чуйні, великодушні і з багатою уявою. Ці особистості відрізняються оригінальністю та креативністю. Вони легко рухаються по кар’єрних сходах, адже є акуратними та педантичними, й відповідальні щодо своїх обов’язків. 

Цифри 6, 7. Вогонь.

Мандрівники, шукачі пригод на свою голову. Саме так можна схарактеризувати таких людей. Ці люди обожнюють ризикувати та часто поринають головою в невідоме. Вроджена чарівність та харизма приваблює та притягує до цих людей оточення. 

Цифри 8, 9. Земля.

Такі особистості — чудова опора та підтримка. Вони спокійні і розважливі,  й на кожну ситуацію мають власну думку. Завжди керуються раціональністю та порядком. Вони люблять планувати та організовувати свій час. 

А якою цифрою закінчується ваша дата народження?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: