– От бачиш, синку, не пройшла твоя Юля випробовування на міцну родину! І де ти таку жінку знайшов?! – ледь не плакала мама, коли я прийшов додому

Моя мама – це богиня кулінарії, без перебільшення. Вона вміє смачно готувати, з ранку до ночі крутилася на кухні. От які в неї апетитні голубці виходили, вареники, повітряне картопляне пюре та рівненькі, наче під лінійку, котлети по-київськи. А про борщ взагалі мовчу, постійно просив добавки.

Тому сподівався, що моя жінка також буде вміло готувати. Ну не якісь там фуагра чи екзотичні страви, але хоча б ліпити домашні пельмені чи хінкалі. Бо воно ж з душею зроблене!

Ще й після весілля Юля, моя жінка, переїхала до мами на квартиру. Тоді ми не мали змоги орендувати чи купити власне житло. Та і моя мама першою запропонувала це. Мовляв, що вона робитиме сама у трикімнатній квартирі?

Однак, Юля на ділі виявилася геть лінивою та криворукою жінкою.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вміла тільки або приготувати на сніданок яєчню чи зварити магазинні пельмені. А вони такі гидкі на смак, я навіть їсти не хотів.

– Ну а чому ти не приготуєш плов? Чи хоча б відбивні з макаронами або гречкою? 

– Я і так втомилася!

От у Юлі на все був один аргумент – вона, бачте, втомилася. Хоча в нашій родині я більше та довше працював, на роботі міг затриматися до 7-8 вечора. Ну і я мужик, мені потрібно нормально і якісно харчуватися.

Добре, що мама мене рятувала. Вона ввечері готувала свіжий борщ, смажила пампухи, навіть встигала салати якісь зробити.І це при тому, що вона досі працює та не виходить на пенсію.

І одного вечора я повертаюся додому – а жінки нема. 

Пошепки

– А куди Юля ділася?

– Та от бачиш, синку, не пройшла вона перевірку на подружнє життя. Не хоче тут господарювати. Отаку ти білоручку за жінку взяв!

Декілька днів Юля не дзвонила. Вже і сам почав хвилюватися, однак, вона заблокувала мій номер телефону. Тому вирішив зателефонувати до тещі:

– То коли ваша Юля повернеться додому?

– Аби вона далі жила з тою мегерою? Вона всі сльози виплакала через твою маму.

– Ви про що?

І от тоді теща розповіла мені правду про те, що творилося вдома, поки я працював на роботі до пізна. Юля старалася щось смачне приготувати, але мама всіляко витісняла її з кухні. Постійно критикувала страви, сварилася з нею. І того дня так посварилися, що мама показово вилила суп Юлі в туалет. Мовляв, там йому і місце.

Тоді я одразу поїхав до дружини просити вибачення, купив їй великий букет та просив повернутися додому. Однак, Юля не хотіла жити знову з моєю мамою.

На щастя, нам вдалося знайти вихід з такої ситуації. Орендували невеличку квартирку та жили суто удвох. Тоді я побачив, що Юля дійсно хороша господиня та досить смачно готує. Мама, звісно, тоді на мене образилася. Але швидко охолола та забула про той конфлікт.

Відтоді минуло вже 10 років, однак, той урок я запам’ятав надовго. Тому, шановні чоловіки, не зводьте двох господинь на одній кухні. Інакше через це можете втратити кохану людину!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector