От вміє ж цей актор так сказонути, що аж в душу западає! Його фраза про тих, кому “за”, змінила моє життя раз і назавжди…

Увесь інтернет зараз кричить про те, що 50 – то ще тільки початок життя. Що в 50 можна не просто існувати, а ще й зірки з неба хватати! Але ж хіба воно так насправді, га?

Давайте будемо чесними і глянемо навколо. Я бачу тільки замучених життям бабусь і дідусів. Вони вже так втомились, так їм усе набридло, що вони вже починають відкладати собі на той самий день. Останній день. Ото і весь початок!

Он у деяких країнах пенсіонери подорожують світом, нове щось для себе відкривають. Навіть заміж виходять і дітей заводять в такому віці, що нам тут і не снилось! А все чого? Правильно, бо гроші на старість є. Можна нарешті пожити у своє задоволення.

А в нас на жінок, яким трохи за 30, уже пальцями тикають, якщо штампу в паспорті немає. Уже на ній ставлять хрест, називають чи то хворою, чи то кажуть вибирати з того, що є, а не принца все життя чекають.

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте більше за посиланням: https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Та й чоловіки, яким уже до сорока йде, не дуже на щастя надіються. Та й хто ж його такого старого візьме, як у нього не яхта своя, а однушка десь на виїзді з маленького міста? Якщо пощастило за “молодості” грошей заробити.

То якам уже після 35 любов, га? Яке ж там задоволення від життя?

От і бачимо ми картинку: такі молоді, а вже такі глибоко старі люди бавляться з внуками, кутаються в старий одяг і забувають жити.

Пошепки

А знаєте, що з цього приводу каже Річард Гір?

«Це життя. І жоден з нас не зможе вибратись звідси живим. Тож не варто ставитись до себе, як до чогось другорядного. Доки є час, треба жити у власне задоволення. Завтра для цього може вже бути пізно”.

І яка ж це правда!

Ми ж не можемо знати, скільки кожному з нас часу відведено. Значить, просто не маємо права і секунди проживати не так, як нам хочеться!

І нехай вам навіть розказують, що у вас “на старість” геть дах поїхав… Не слухайте всього того. Їжте смачну їжу, виганяйте зі свого життя поганих людей і завжди ставте себе на перше місце.

Повірте, ми того варті в будь-якому віці!

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector