Ото невістка мені дісталася: викинула пральну машинку, бо хоче труси коханого руками прати. А вони потім господарським милом смердять за кілометр….

Ольга Степанівна випадково зустріла свою колегу з колишньої роботи у магазині. Йшли разом додому та й почали розповідати про життя. Ось тема зайшла про невісток, адже у них були дорослі сини.

– Знаєш, спершу мені Оля дуже подобалася. Вона була одногрупницею Миколи. Щодня, як той приходив з навчання, то постійно розповідав про дівчину. А після того, як дипломи захистили — то вже весілля зіграли. Невеличке святкування, на 50 людей. Від бабусі у спадок залишилася однокімнатна квартира, то молодята переїхали туди. Ну мій син з дитинства знає, що після себе посуд треба помити або ж сміття раз у два дві виносити. Не ледачий, може і кран поремонтувати чи ремонт самостійно зробити. Але й тижня після весілля не минуло, як телефонує до мене та жаліється! – каже пані Ольга. 

– Невже невістка така лінива та погана господиня? – запитує Ірина Василівна. 

– Навпаки! Але надто у неї дивні правила. Молодята нещодавно закінчили робити ремонт у квартирі. Придбали на гроші, які гості подарували, нову пральну машинку, мікрохвильову піч та ще багато побутової техніки. Приходить ввечері та хоче свої труси й шкарпетки випрати у машинці, а тут Оля вже на порозі. Починає кричати, що такі речі треба прати вручну з господарським милом. 

– Ось це так дивина. Навіщо ж їм машинка? Гроші на вітер тоді викинули. Але ж після того мила руки так пахнуть неприємно та і взагалі я вже навіть таким ділом не страждаю!

– А вона каже, що це для неї важливий показник. Я коли про таке вперше почула, то зі сміху ледь не впала. Ще й пальцем біля скроні покрутила, але син тоді цілком серйозно говорив про це. Річ у тім, що дівчина до того, як вступити до університету, жила в селі. Там звикла, що майже всі речі треба вручну прати й на батареї сушити. Або ж посудомийка — хороша, новесенька. Ще й з Німеччини замовляли їм спеціально. Думаєш, що невістка її хоча б раз увімкнула?

Пошепки

– А що на цей раз вона вигадала?

– Сказала, що ця річ багато води та електроенергії споживає. Заборонила її вмикати, вже й оголошення на продаж у Фейсбуці написала, мовляв, на таких дурних господарях ще й грошей заробить. А робот-пилосос? Та навіть звичайний порохотяг викинула, і все віником замітає. 

– Дівчина звикла до такого життя ще з дитинства, в селі так привчили. Ось моя невістка Іванка також з села, але все у неї є. Каже, що такі речі їй лиш життя полегшили. Ось, наприклад, закинула посуд у машинку, а сама пішла онукові казочку читати. А у них у квартирі живе кішка пухнаста. То вони робота ввімкнули — той їздить по підлозі та шерсть збирає, а пара серіал улюблений дивиться. 

Микола довго не міг зрозуміти логіку своєї дружини щодо такого методу прибирання. Спершу шукав ультиматум — купив багато пар шкарпеток. Але дівчина розлютилася та всі повикидала у сміттєвий бак. А чоловік не буде ось такий цирк терпіти, тому помстився. Коли дівчина була на роботі, то спеціально зібрав всю її косметику та заховав. Мовляв, вони знаходяться там само, де його нові шкарпетки. Через таку дурницю подружжя посварилося та майже тиждень не розмовляли одне з одним. 

Ольга Степанівна не хоче втручатися в особисте життя сина, адже той — дорослий чоловік, сам має розібратися. Але хіба зручно ось так жити, коли замість порохотяга — звичайний віник, а труси треба під холодною водою мити смердючим милом? 

Чи невістка права? Можливо, що жінка просто не догледіла такий момент у вихованні сина й тому зараз так негативно реагує? Адже сама колись все свої речі таким же методом чистила!

На вашу думку, хто правий у цій ситуації? Чи вважаєте ви, що сучасні гаджети полегшують нам прибирання? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector