Отримали від тітки спадок – 15 тисяч євро. Але я не знала, що з цими грішми зроблять старші брати!

Я не раз чула історії про те, як родичі пересварилися через гроші. Навіть приклад – моя співробітниця та її якась родичка. Щоб ви розуміли, в неї діло аж до суду дійшло і вони вже роки 3 точно не говорять. Через нещасні пару тисяч доларів, уявляєте?! 

У мене є 2 старші брати – Роман та Ростислав. Вони близнюки, між нами різниця у 10 років. Ромко займається пригоном та ремонтом машини, а у Ростика декілька точок магазинів, возить з Європи продукти. Звісно, їм це добро не на голову впало, все самі заслужили. 

Пам’ятаю, як брати зі столиці після навчання приїздили на вихідні додому та привозили мені гостинці. От я за ними була як за кам’яною стіною, чесно. Мене навіть у школі всі боялися, бо знали, що от приїдуть Роман та Ростик і як накостиляють кривдникам. Та і до повноліття я ходила нецілована. Бо всі кавалери одразу втікали, коли бачили братів біля будинку. 

Але от мені не так пощастило в особистому житті, як братам. Ми з колишнім чоловіком колись хотіли почати бізнес, робити меблі на замовлення. Взяли декілька кредитів, позичили гроші у друзів, аби купити всі необхідні матеріали та інструменти. 

Однак, справи були кепські. Ми по вуха у боргах, кредитори телефонують, на руках двоє маленьких діток. Почали сваритися через гроші. Чоловік намагався знайти підробіток, але ніяк не виходило. Ми так сперечалися, що діло дійшло вже до розлучення. А коли почалася війна, то чоловік ще зранку встиг проскочити через кордон у Польщі та втік геть. Зараз навіть до дітей не дзвонить, а про аліменти я навіть не заїкаюся. 

Довелося мені повернутися до батьків з двома дітками на руках. Вони продали машину, аби закрити всі борги у банку. Я знайшла роботу на пекарні, мама дивилася з донечками. Час від часу брати передавали нам продукти, одяг та гостинці. 

У моєї мами була сестра, яка роками жила в Португалії. Там вийшла заміж за португальця, але дітей не народила. І от декілька днів тому тітки Ольги не стало, вона мала проблеми з серцем. Але вона залишила нам (мені та братам) чималу суму – 15 тисяч євро. Зважаючи, який у нас курс валюти, то це цілий спадок. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Минулих вихідних до нас приїхали брати, без жінок та дітей. Я навіть не знала, що будуть гості, лиш прийшла додому. І чую, як на кухні мама з братами про щось сперечалася:

“Краще у гривні поміняти, і потім у банк”

Пошепки

“Ми так втратимо тільки. Може, перевести євро у долари?”

Зрозуміла, що брати вже без мене вирішили поділити спадок тітки. Трохи несправедливо, адже все повинно ділитися на 3, а не тільки між ними:

– Привіт, Романе, Ростику. А ви чого не попередили?

– Так ми сюрприз хотіли зробити. До речі, сідай, треба поговорити, – розгублено сказав брат. 

Я розуміла, що тема зараз піде за гроші і була налаштована дуже різко негативно. 

– Ти ж знаєш за гроші тітки Ольги. І ми…

– Ну. І що, хочете собі забрати, по старшинству? А мені нічого?!

– Ти що таке говори? Навпаки, ми порадитися і вирішили всі гроші залишити тобі. Ти сама дітей підіймаєш. А так купиш квартиру, будете жити окремо. Ми з ремонтом якось допоможемо, не переживай.

Я аж розплакалася і почала братів обіймати. Це вони мене так сильно люблять, що готові відмовитися від спадку. Ми десь певно хвилин 20 точно стояли на кухні та обіймалися в купці, як ті курчатка малі.

Кажуть, що хочеш знайти ворога серед рідних – то почни говорити за гроші. Але я переконалася, що все-таки підтримка рідних – це найкращий подарунок від Бога.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector