– Оце ти докотився! На Новий рік самий готуєш? І що, що вагітна? А далі будеш прислугою своїй королеві?

Вже майже рік я не спілкуюсь зі своєю свекрухою. Хоча нещодавно чоловік попросив мене все ж запросити його батьків на свято. Обіцяє, що його мама гарно поводитиметься. Та я вже й не вірю.

Рік тому просто перед святами я дізналась, що вагітна. Жахливо почувалась, на маленькому терміні потрапила до лікарні, була загроза викидня. Через жахливий токсикоз я ледве могла їсти. Важко було й готувати. Та ми все ж вирішили покликати рідних до нас на Новий рік. Думали, що новина про вагітність стане для всіх чудовим подарунком. 

Оскільки я не могла готувати – все робив Віталік. Основні страви замовили з ресторану. Коли прийшла свекруха, то побачила, що її синочок нарізає салат, а я лежу в ліжку. Тут то й почалося.

 – Оце ти докотився! На Новий рік самий готуєш?

 – Мамо, не влазь!

 – А що? Соромно? Казала я тобі – не буде вона нормальною господинею!

 – Мамо, ми хотіли усім за столом повідомити – у нас дитина буде. Оля вагітна. Того і я готую, її нудить.

 – І що, що вагітна? Я до восьмого місяця на заводі працювала. А ти тепер станеш прислугою для королеви?

 – Мамо, перестань! Ти навіть не зраділа за нас! Як так можна?

На пів годинки вона заспокоїлась. Згодом зібралися усі гості та ми разом повідомили радісну звістку. І тут свекруха знову завелася.

Пошепки

 – Вагітність – не хвороба. Нема що себе жаліти! Що ти робитимеш, як дитина народиться. Теж все на сина мого скинеш? Він не може і працювати та вдома все робити!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тут мій чоловік вже не витримав. Я зовсім не хотіла такого і не просила його про це.

 – Мамо, я ж просив не втручатися! Я самий хочу готувати, прибирати та доглядати дружину! Я щасливий, що в нас буде дитина, тому для мене це зовсім не важко. Тим паче бачу, як коханій важко!

 – Дарма ти так з нею носишся! Потім ще пошкодуєш!

 – Я пошкодував, що тебе сюди запросив.

Свекруха страшенно образилась. Вона кричала, що це я налаштувала проти неї чоловіка. Врешті зібралась і пішла геть навіть не дочекавшись Нового року. 

В нас вже народився чудовий син, але свекруха досі не бачила онука. Чоловіка це страшенно засмучує, я його розумію. Та не знаю, чи не перетворить вона знову свято в суцільне жахіття.

Як гадаєте, варто запрошувати цю жінку на Новий рік чи ні? Чи взагалі слід підтримувати стосунки з такою родичкою?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector