– Оце ж ледве ходжу,а як почало гупати, Боже мій, то й не зчувся, що бігаю, як молодий. Вночі зірвався, вікна повідчиняв, побіг у гараж, машину вивів. Ще б кудись збігав, але ж навколо страшне!

Яке життя, такі й анекдоти. Українці тим і хороші, що навіть у найважчих ситуаціях, знайдуть з чого посміятись…

Ми живемо в Києві. Батьки наші теж. Але мають дачу за містом. Туди і їздять періодично. Минулої ночі була чергова тривога. Чергова атака дронами.

У батьків за містом двері перекосило, хоча вікна всі цілі. 

Пошепки

– Оце ж єлє ходжу, — каже тато, — а як почало гупати, Боже мій, то й не зчувся, що бігаю, як молодий. Вночі зірвався, вікна повідчиняв, побіг у гараж, машину вивів. Ще б кудись збігав, але ж навколо страшне! Страшне навколо! Знаєш, оце у всьому винна твоя мама. Поїхали на дачу — казала вона. Там спокійніше — казала вона. 

Немає розуму досі жінку слухати, то бігай, діду, всю ніч, язика висолопивши…Мама ніколи не хотіла жити на дачі. Постійно рветься у місто. Терпить дачу заради тата…Ці чоловіки..

А які у вас смішні траплялись ситуації під час тривог? Піднімімо один одному настрій у такі важкі часи!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector