Оці фрази типу: “дозвольте собі більше”, “ти того варта” – викидайте з голови негайно! Бо розкіш це не про “більше” чи “варта”

Що значить “бути розкішною жінкою?”

Думаєте, це купити собі якусь дорогу річ, на яку немає грошей, аби задовольнити якийсь там Всесвіт? Чи одягтися так, як з обкладинки журналів, аби на вас дивилися, аби вас хотіли?

О-о, точно ні. Купите ви собі ту неймовірно дорогу білизну. Ну і що? Кілька ночей не зможете спати. І це не через секс. Ви просто будете думати про суму, яку викинули на ці два клаптики тканини. А ще гадатимете, на що ж тепер доживати до наступної зарплати.

Оці всі грошові потоки, дорогі ресторани, вишукані сукні – це все весело, цікаво. Але це не зробить вас розкішною жінкою. Через це ви не станете щасливою.

Розкішне життя – це тоді, коли ви слухаєте лише себе. Коли носите ту білизну, у якій вам зручно. Коли не одягаєте сукні, якщо вони вам не подобаються. Коли можете обрати собі будь-яку помаду, ігноруючи, що там зараз у моді. Щастя – їсти їжу, яка до душі, спати з людьми, які приносять задоволення, слухати музику, від якої хочеться танцювати.

Справжня розкіш – викидати зі свого життя весь непотріб. Берегти лише те, що і досі тішить око. Те, від чого радіє душа. Он донька подруги моєї, наприклад, живе розкішним життям. Бо в гості вона ходить виключно зі своєю ложкою! От будь-яку іншу їй дай – не візьме! Подруга на донечку сердиться, соромиться її безпосередності. Але чого так? Якщо дитині від цього добре, чого тут соромитися? Та в неї ще й повчитися треба!

Пошепки

Оці фрази типу: “дозвольте собі більше”, “ти того варта” – викидайте з голови негайно! Бо розкіш це не про “більше” чи “варта”. Це про ваші відчуття. Подобається вам стара батькова куртка – носіть її хоч до скону. Любите мамині котлети – не соромтеся брати на обід їх, а не модні бутерброди. Шаленієте від піжами з кошенятами – носіть її, а не сексуальні наряди. Хочете жити найкраще своє життя – живіть, а не слухайте когось, намагаючись підходити під стандарти. Це все лише у вашій голові.

А знаєте, що ще робить жінку розкішною? Уміння отримувати задоволення навіть тоді, коли все пішло коту під хвіст. Ваші дорогезні туфлі можуть намуляти перед важливою зустріччю. Друзі можуть захворіти в той день, коли ви влаштовуєте пікнік. Фільм може не виправдати ваших очікувань. Колега на роботі може причепитися через дрібницю. А ще вас можуть звільнити, кинути, надурити, обібрати… Але що з того? 

Ти – жінка. Ти і є досконалість. Ти і є розкіш. А життєві незгоди не повинні робити тобі погоди. Просто зараз все чомусь пішло не так. Але в цьому немає твоєї вини.

Розкішна жінка та, яка завжди має право вибору. Вона купує нові туфлі, планує іншу зустріч, обирає інший фільм, посміхається колезі і живе далі. 

Вона не слухає чужих правил. Вона гне свою лінію, рухаючись до своїх цілей. Вона може сказати “так”. Вона може сказати “ні”. І вона завжди знає, що розкішна.

Згодні з цими словами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector