“Отвори в човнах”: Я прочитала цю притчу за хвилину, а задумалася на цілий день!

Той чоловік був звичайним малярем. Одного разу, його попросили пофарбувати човен у червоний колір. Він взяв свої фарби, пензлі та вирушив у дорогу. Зі своєю роботою він впорався доволі швидко, проте помітив у човні отвір й вирішив його полагодити.

Ввечері власник оглянув його роботу, стверджувально кивнув та виписав чек на оплату. Наступного дня, чоловік прийшов до маляра й протягнув йому чек. Вказана сума баула набагато більшою, ніж він зазвичай брав за роботу.

– Але ж ви вчора вже виписали мені чек? – сказав маляр.

– Так, але тоді я заплатив вам за те, що ви просто пофарбували човен, а це – за те, що ви його полагодили, – відповів чоловік.

Пошепки

– Та не потрібно! Дірочка була зовсім маленька. Це швидше приємний бонус.

– Ні, ви не розумієте. Вчора мене не було вдома, а діти взяли мій човен та вирушили на озеро. Вони не знали про той отвір, тому що я пізніше хотів його полагодити. Просто уявіть, що я відчув, коли повернувся додому й не побачив ні човна, ні дітей! Я геть не знав що робити, проте вони повернулися додому цілі та неушкоджені. Я вирішив все перевірити й побачив, що отвору вже немає. Я не дуже заможна людина, але хочу максимально віддячити вас за вашу маленьку добру справу. 

Маляр не очікував такого. Він навіть подумати не міг, що така дрібниця, може врятувати життя!

Ніколи не забувайте про доброту, адже такі дрібнички можуть стати для когось дійсно цінними.

Ви часто робите добрі справи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector