Овочеві культури, які потрібно садити на розсаду вже в лютому

Ось які овочеві культури варто висаджувати в лютому: 

  1. Перець солодкий.

Солодкий перець висаджують в лютому, але обирають для цього не ранні сорти. На початку березня можете для посадки обирати середньостиглі овочі. Для цього беруть насіння та висівають його у горщики або ж касети.  Коли молода розсада більше розвинеться, її слід пересадити у в кращий та більший горщик.  Вирощувати слід при гарному освітленні, яке має бути присутнє хоча б 15 годин на добру. Зменшити кількість світла до 11 годин на добу, коли зявляться перші листки. Врожай буде кращим, якщо над 8 листом зробити прищіпку. 

  1. Селера.

Селера зазвичай розвивається довго та повільно, саме тому її починають висаджувати ще в кінці лютого. Перед посівом замочити насіння селери, а потім висадити все у торф’яні таблетки, слідкуйте за освітленням. Коли саджанцям буде 70 днів, їх можна висаджувати в ґрунт.

  1. Баклажани.

З середини лютого та ще протягом місяця потрібно висаджувати баклажани — робити це в окремі посудини, оскільки під час пересадки вони травмуються. Потім більшу розсаду пересаджують у великі місткості, а в грунт висаджувати слід молоді саджанці.

  1. Помідори.

Якщо ваші томати будуть рости в теплиці, то вже наприкінці лютого можна приступати до посіву у спеціальні ящички або торф’яні таблетки. Коли розсада буде мати 2 листочки, потрібно провести пікіровку, якщо ж томати посаджені в таблетки, то робіть пікіровку після появи корінців. Після появи перших сходів, організуйте постійне освітлення протягом 3 днів. Надалі буде достатньо 15 годин на добу.

  1. Цибуля.

Найкраще висаджувати цибулю в кінці лютого, адже зазвичай розсада розвивається протягом двох місяців. Висівають цибулю в пластикові місткості, на відстані 1,5 см. Між рядами повинно бути 3 см. Обов’язково слід замочити насіння перед посівом у чистій воді, температура якої становитиме 40 градусів. Варто 3-4 рази змінювати воду, потроху зменшуючи її до кімнатної температури.

Вам була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: