Ознаки того, що ваш ангел-охоронець перебуває неподалік від вас

Часом буває так, що ми сходимо з правильного шляху, не можемо зрозуміти, який вибір буде вірним, а який призведе до невдачі.  У ці миті нерідко почуваємося дуже самотніми. Втім, ми повинні знати, що ніколи не залишаємося наодинці із собою насправді. Поблизу нас за дійством завжди спостерігає наш ангел-охоронець. Він є у кожної людини, і завжди готовий допомогти та захистити. 

Однак вірити в це чи ні – особиста справа кожного.

Сьогодні ми розкажемо вам про 7 ознак того, що ангел-охоронець перебуває поруч з вами. 

1. Хмаринки

Діти часто звертають нашу увагу на хмари, доводячи, що бачать у них різні фігури та обриси. Дорослі ж голову так високо не деруть. А якщо і деруть, то геть з інших причин.

А дуже дарма!

Кажуть, якщо примружитися і глянути уважно, то серед хмаринок можна побачити ту, яка найбільше схожа на когось із ваших знайомих, які давно покинули цей світ. І це не просто збіг чи ілюзія.

Духи можуть використовувати хмари, щоб передати нам інформацію. Так вони повідомляють, що постійно перебувають поруч. 

2. Біле перо

Якщо ви натрапили на біле перо, знайте, що це хороший знак. Таким чином ангели-охоронці спрямовують людей на правильний шлях і нагадують, що завжди готові розрадити та підтримати. Нехай і ментально. 

3. Приглушені звуки

Приглушені або віддалені звуки, які інколи змушують нас сумніватися у тому, що це реальність, а не галюцинація, насправді чуються нам не просто так. Вони можуть свідчити про те, що ваш ангел-охоронець прагне передати щось дуже важливе.

Не лякайтеся його, а краще постарайся прислухатися до таких порад. Вони можуть стати вам у пригоді або й взагалі допомогти знайти вихід зі складної ситуації.

Вушний дерматит: які симптоми вказують на ураження шкіри? — Здоров-Инфо

4. Зміна температури

Різка зміна температури також може свідчити про наявність неподалік вашого ангела-охоронця. Так само як і 5 ознака відчуття чиєїсь присутності.

Інколи ми, залишаючись наодинці із собою, маємо стійке і дуже незвичне відчуття того, що поруч хтось стоїть. Він може спостерігати за нами й водночас наводити жах своєю присутністю. І це правда. Це також невеличкий привіт від вашого ангела-охоронця.

6. Поколювання в затилку 

Це щось дуже схоже на славнозвісні «мурашки» або легке поколювання в області затилку. Прислухайтесь до свого тіла просто зараз. Може, і вам вдасться відчути присутність свого агнела-охоронця?

7. Кольорові кола 

Йдеться про кольорові кола перед очима, які ми списуємо на перевтому або пониження чи різке підвищення тиску. Втім, це не тільки глюк зору. Є версія, що це може обґрунтовуватися присутністю ангелі десь неподалік.

Є чимало фотознімків та й не менше розповідей людей, де ми чітко бачимо або чуємо про дивні світлі кулі, що з’являються нізвідки й зникають так само раптово.

Зрештою, у християнстві заведено вважати, що у кожного з нас є особистий ангел-охоронець. Його можна визначити за іменем або за датою народження людини. 

Дехто ж стверджує, що ангели – це рідня особи, які давно відійшли у кращий світ.

Так це чи ні, сказати важко. Тож право вибору завжди залишається за вами.

А ви вірите в ангелів-охоронців?

Чи відчували колись їхню присутність?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector