П’ятнадцять підказок людині згори. До них варто прислухатися, щоб жити довго і щасливо! Згоден на всі 100%

Всім нам треба більше бадьорості духу, для того, щоб наше життя було веселим і наповненим любов’ю і енергією, щоб у нас була можливість вибору. І всі ми, якщо ми знайдемо в собі мужність зробити необхідні зміни, зможемо створити краще завтра.

Вірити в Бога і жити по вірі не тільки рятівною, а й корисно. Щоб по життю йти поруч з радістю, щастям, удачею, потрібно дотримуватися певних правил. Бог дав людині ось такі підказки:

Не зупиняйтеся до тих пір, поки те, що має завершитися буде закінчено.

Ніколи не здавайтеся! Якщо хтось намагається вас відсунути, використовуйте це як спосіб досягнення ваших цілей. Якщо вам відмовили, все одно продовжуйте намагатися. Самозабутньо і сміливо йдіть до своєї мети, і ви отримаєте перемогу над тим, чому кинули виклик.

Любіть і приймайте себе такими, якими ви є.

Це допоможе уникнути імпульсивних і неправильних рішень. Дізнавшись нарешті, яка ви прекрасна людина, ви зможете любити і приймати інших, що дуже допоможе побудувати міцні відносини.

Радуйте свою душу.

Чим би ви не займалися в житті, переконайтеся, що приділяєте достатньо уваги тому, що дійсно надихає. Якщо ви не впевнені, що насправді вас цікавить, спробуйте щось нове і незвідане. Не бійтеся експериментувати! Таким чином ви знайдете заняття, які будуть викликати у вас почуття тепла, свободи і прийняття.

Знайдіть підтримку.

Звичайно, добре розраховувати тільки на себе. Але мати близьких і друзів безцінно. Шукайте тих людей, які будуть з вами незалежно від життєвих обставин або фінансового становища.

Забудьте про очікування.

Як тільки ви перестанете чекати чогось від інших, то почнете отримувати задоволення від життя тут і зараз. Очікування, покладені на когось, лише гарантують розчарування.

Віддавайте більше.

Будь то волонтерство або допомога друзям, присвячуючи свій час таким речам, ви почнете розуміти всі переваги, якими володієте. Присвячуючи час розв’язанням проблем інших людей, ви забуваєте про власні. Коли робиш щось від чистого серця, починаєш відчувати себе набагато краще, незалежно від того, що зараз відбувається в житті.

Простіть себе і інших.

Звинувачуючи все навколо і відмовляючись прощати людей, ви віддаляєте себе від абсолютного щастя. Прощення займе трохи часу, але покінчивши з цим ви відчуєте, що у вас відкриється друге дихання.

Не витрачайте свій час на негативно налаштованих людей.

Іноді складно триматися далі від таких людей, особливо якщо вони твої колеги або члени сім’ї. Можливо, ви не маєте сили щось змінити, але якщо мова йде про друзів — у вас є можливість вибирати своє оточення. Як тільки ви захистите себе від таких людей, жити стане легше, оскільки негативна людина не буде впливати на ваш настрій.

Спочатку думайте, а потім говоріть.

Коли ви починаєте розмову з іншою людиною, завжди думайте перед тим, як сказати щось. Це може звучати занадто просто, але слова часто можуть ранити людину дуже болісно.

Менше турбуйтеся.

Переживання нічого не змінять. Так що хоча б бережіть нервову систему.

Перестаньте порівнювати.

У цьому справді немає ніякого сенсу. Ви унікальні, тому створюйте кращу версію себе! 

Оточіть себе хорошими людьми.

Якщо ви хочете досягти великих висот, ви повинні добре літати. А люди будуть завжди судити про вас, дивлячись на ваше оточення. Тому ретельно вибирайте друзів. Якщо ви підберете собі гідну, чесну компанію для роботи і для життя, то ви, звичайно, будете добре виглядати в такому оточенні.

Будьте справжніми.

Як тільки ви перестанете приховувати невдачі, які трапляються з кожним, в очах оточуючих ваша особистість стане більш чесною і правдивою.

Не сваріть себе за минулі помилки.

Ми можемо полюбити не ту людину, можемо оплакувати свої помилки, але навіть якщо все йде не так, як хотілося б, можна сказати точно: саме помилки допомагають нам знаходити правильних людей і правильні речі. Ми всі помиляємося, боремося і оплакуємо помилки минулого. Але ви — не ваша помилка, ви — не ваша боротьба! Ви — тут і зараз — можете вибудувати свій день і своє майбутнє. Що б не трапилося у вашому житті, це просто ваш новий досвід і ще один крок в майбутнє.

Вмійте бути вдячними.

Неважливо, добре або погано йдуть ваші справи, прокидаючись щоранку, дякуйте Всесвіту та Богу за своє життя. Пам’ятайте, що хтось зараз не має того, що є у вас і замість думок про те, чого у вас немає, подумайте про те, що у вас є і чого інші позбулися.

А вам сподобалися ці поради?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: