Пахощі для дому: 6 найкращих вазонів

Декоративні рослини також можуть виконувати й певні корисні функції в приміщенні. Не лише очищують повітря, а й насичують його ефірними оліями та запахами, тому можуть й стати чудовими освіжувачами повітря.

З вами ми ділимося найкращими вазонами, які стануть незамінними у вашому домі. 

Ароматні кімнатні рослини

кімнатні рослини з запахом

Герань

Перше в нашому списку за популярністю і впізнаваності. Ця рослина містить ефірні олії, фітонциди, які є чудовим засобом в боротьбі з патогенними мікроорганізмами. Найкраще герань ставити в спальні: її запах чудово покращує якість сну. 

Гарденія

Це примхлива квітка, яка багатьох заворожує своїм зовнішнім виглядом. Вершково-кремовий аромат квітів здатен заповнити всю квартиру. Потрібно приділяти достатньо увагу для догляду за цим вазоном, а ще обов’язково оберігати від протягів. 

Лимон

Всі цитрусові вазони чудово ароматизують повітря приміщення та дезінфікують його. Найчастіше використовують лимон, рідше — апельсин, помело, мандарин. Ці вазони вражають своїм цвітом, а при правильному догляді ще й дають плоди. 

Троянди

Аромат живих троянд — незабутній. Для цього не обов’язково купляти квіти в крамницях, а й можна вирощувати декоративні кущі. Ефірні олії троянди зменшують стрес та рівень втоми.  

Мирт

Мирт насичує повітря ефірними оліями та дезінфікує приміщення. Його гілки також вплітають у вінок нареченої — вважається, що він здатний зміцнити шлюбний союз. Кущ виростає до двох метрів у висоту, а цвіте білими квітами.

Алое

Алое найкраще поставити біля ліжка. Адже ця рослина вночі виділяє кисень. Також поглинає формальдегіди, які часто виділяються з меблів ДСП та знімає наелектризованість в квартирі. Окрім цього, алое — це справжня жива аптека вдома. Її сік використовується для лікування безлічі захворювань. 

Які вазони ви вважаєте найкращими?

U2
Загрузка ...