«Паливо може закінчитися у кожного»

Люди – це не ресурс, який можна використовувати без кінця-краю. В кожного з нас є певні обмеження в силі, витримці, витривалості. Стіл дерев’яний залишається таким завжди, але не можна прирівнювати стіл до людини.

Ми не роботи, і навіть найдобріша людина не може залишатися такою 24/7. Просто хтось має більший ресурс залишатися добрим, але все одно він рано чи пізно вичерпується, якщо не давати один одному час для відновлення.  

Навіть ввічливі люди можуть інколи не вставати в автобусі і не поступатися місцем, розумні можуть не скласти іспит, а креативні та творчі втрачають все своє натхнення. Цей список можна продовжувати ще багатьма прикладами.

Людина, яка тебе дуже кохає, також обернеться і піде, якщо ти будеш використовувати почуття задля власної вигоди і не віддавати нічого навзамін. Любляча матір, яка проявляла все життя турботу та ніжність, просто образиться на твою байдужість. Людина, яка постійно у всьому всім допомагає, одного дня вимкне телефон і її ніхто не зможе знайти. Потрібно не лише брати, а й вміти віддавати своє внутрішнє тепло. 

Паливо може закінчитися у кожного. Ніхто не дерев’яний стіл.

Все зміниться в той момент, коли ми почнемо цінити старання один одного і будемо на них відповідати з вдячністю.

Чи згоді Ви зі мною? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector