Пані Ольга аж почервоніла від люті, коли побачила, що мій чоловік (який на її думку, має коханку) подарував мені на день народження. У неї ледь щелепа не відвалилася!

“Ой, Маруська, вже 8 година вечора, а щось твого чоловіка досі вдома нема” – насміхалася свекруха у слухавку. Пані Ольга дуже своєрідна людина. Мені здавалося, що вона мене відверто ненавидить. Хоча що там казати, якщо вона постійно старалася при родичах мене якось осоромити.

Коли було якесь свято і гості приходили, то пані Ольга приносила з собою якість страви готові:

– Ну, не знати, чи ви після такого застілля не потрапите у лікарню з отруєнням. Тому краще моє посмакуйте. Я вже господиня з досвідом.

Я мовчала. Краще проковтнути образу, ніж влаштовувати скандал та ще більше ворогувати. Єдина людина, які я виливала душу – це чоловік Михайло:

– Ну я вже не можу, чесно. Вона мені скоро всі мізки виклює.

– Сонце, у мами такий характер. Вона ж мене сама виховувала, я її єдиний син. Тому вона ось так ревнує, ще не змирилася з тим, що я маю іншу жінку – тебе.

І останнім часом свекруха знайшла інший метод, як мене “ущипнути”.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Михайло почав затримуватися на роботі, працював до 8-9 вечора та ще міг у суботу виїхати на офіс.

– Ой, а де Михасик? Куди він дівся?

– Працює.

– Точно працює? Чи він вже якісь розваги на стороні знайшов?

– Ви про що?

– Не про що, а про кого. Ти ж бачила, які у нього молоді та красиві співробітниці. Не те, що ти. Піди в салон, приведи себе в порядок!

Я в декреті, відповідно, у мене нема стільки часу (та і грошей), аби робити собі нігті, нарощення вій. Та і після пологів трішки набрала, ніяк не можу скинути вагу, постійно зриваюся. Весь час приділяю синові та хатнім справам. Можу хіба вийти на прогулянку з сусідками-матусями, поки діти граються, ми сидимо на лавці біля майданчика.

Дійсно, співробітниці у мого Михайла дуже красиві, молоді, доглянуті. Мені вони не рівня, я десь там задніх пасу за мірками вроди. І такі натяки свекрухи дуже ображали.

Михайло останній місяць пізно повертався з роботи, майже під час комендантської. Я вже дійсно почала думати, що в нього є коханка. Останні рази бачила у ноутбуці Михайла повідомлення від якоїсь Рити, Аліни, Ангеліни.

Пошепки

– Ти що, мені зраджуєш?

– Хто тобі таке сказав?

– Твоя мама!

– Вона просто своїх серіалів передивилася. Не звертай уваги.

І вчора у мене було день народження. Свято було скромне, прийшла кума, моя мама та свекруха. Чоловік знову десь затримувався.

– Та він, напевно, має важливіші зустрічі – сміялася за столом свекруха. Я старалася не звертати увагу на її слова, не хотіла псувати собі свято.

Ну і через годину додому приїхав Михайло. Спершу в кімнату зайшов великий букет з червонезних троянд, кульки, а вже потім чоловік.

– Маріє, знаєш, я все думав, голову ламав – який подарунок тобі зробити. І згадав, що у тебе є заповітна мрія – поїхати в Париж, така романтична поїздка. На жаль, я не можу скласти тобі компанію. Однак, знайшов вихід!

І простягає мені конверт, а там – тур у Париж.

– То на тиждень тур. Готель, трансфер, навіть ресторан – все оплачено. Так, як кордони закриті, я не зможу виїхати, то бери свою маму за компанію!

– Тому ти так довго на роботі затримувався…

– Так, аби оплатити тобі цю мрію. Ти повинна її здійснити та побачити цей прекрасний світ!

Тоді я зрозуміла, що чоловік насправді не мав коханок, а брав на роботі додаткові зміни.

Свекруха аж зі злості почервоніла, коли побачила такий подарунок від Михайла. Навіть до кінця застілля не залишилася, не попрощалася та поїхала геть.

Я почала плакати та від щастя цілувати Михайла. І ми з мамою вже помалу збираємо валізи в цю подорож.

Бог послав мені чудового чоловіка я і вдячна йому за це. Поруч зі мною сильний та вірний чоловік, не буду вже звертати увагу на плітки від свекрухи!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector