“Панянкам 45+ не личить” – зачіски, які додають віку і псують перше враження

Правильно у народі кажуть, що зустрічаємо людину по одязі. А тим паче справа стосується панянок у віці. Ну, років десь так 45, плюс-мінус. 

От мені нещодавно виповнилося 50. Але всі відверто дивуються, коли взнають мій вік. “То вам максимум 40” – кажуть в один голос.

І тут справа не тільки у косметологах, одязі та косметиці. Велику роль відіграє наша зачіска. 

У мене спеціально є декілька пунктів, які моя перукарка вже вивчила на пам’ять. Рекомендую вам також прочитати та взяти до уваги. 

1. Зробити зачіску чи розпустити? 

Це стосується жінок, у яких довге волосся. Особливо я рекомендую завжди розправляти волосся. Можна ще накрутити легкі хвилі. Така зачіска додає певного шарму та вишуканості. Ну ви ж не доярка чи прибиральниця, щоб ховати волосся у косі чи гульці? Такий “стиль” точно додає вам зайвих 5 років. Ви одразу стаєте схожими на місцеву бібліотекарку – ще для комплекту окулярів не вистачає. 

2. Додати родзинку до образу.

Не відходимо від першого пунктика, а саме – кучері. Зараз набирає обертів мода на дрібні хвилі, які називають “мокрі” локони. Воно виглядає так, немов ви щойно плавали у морі та закрутили волосся у гульку. А коли розправили – то воно так гарно і легко підкрутилося. Звісно, така порада буде на руку тільки для жінок, які мають довге волосся. Можна ще купити спеціальні плойки, які мають потрійні зубчики. Вони зможуть зробити неймовірну укладку.

3. Природна краса. 

Зараз багато жінок люблять експериментувати з кольором волоссям, особливо для них вітаються різкі зміни. Наприклад, була ти білявкою – а тут за один сеанс у перукаря стала брюнеткою. Але повірте, за таке ваше волосся точно “дякую” не скаже. Почне випадати, заломлюватися і тоді дорога буде одна – у кабінет трихолога. А про яскраві відтінки я взагалі мовчу. 

Тому краще просто тонувати волосся. По-перше, така процедура не шкодить волоссю. Ще натуральний відтінок ідеально пасує до ваших очей. Ну і фінал – це додає родзинки до вашого образу. Не варто соромитися сивини! Це виглядає дуже цікаво. 

4. Простота завжди у моді. 

Не варто вигадувати на своїй голові якісь незрозумілі зачіски. Один неправильний рух ножицями і ви можете все зіпсувати. Особливо це стосується жінок, які собі роблять чілку чи каскад. Я за звичайний зріз,  філірування кінчиків та каре-боб. При хорошому догляді волосся ростиме швидко та буде здоровим. 

А вам сподобалися такі поради? З яким пунктом ви впевнено погоджуєтеся? 

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector