Пара туристів ризикнула і підібрала хворе цуценя в нетрях Індії

Одного разу сім’я помітила хворе цуценя й не змогла пройти мимо. Тепер цуцик на ім’я Чапаті має домівку й відвідав 17 країн!

На одній з вуличок Індії два роки тому, пара українських туристів помітила крихітне щеня.

Євген та Христина якраз верталися до свого готелю, як раптом почули скавуління. Худе цуценя з останніх сил стояло на лапках та майже нічого не бачило.

Вони одразу почали шукати ветеринарну клініку, але в такий час все вже було зачинено, тому пара вирішила забрати його в готель.

Христина та Євген таємно пронесли цуценя у свій готель та почали рятувати його своїми силами. Цуценя неймовірно сильно плакало від болю, як виявилося пізніше у нього вивихнута лапа, а його тіло з’їдають блохи й глисти.

Вранці подружня пара одразу поїхала у ветеринарну клініку, де лікарі боролися за життя собачки. Вони вирішили залишитися в Індії ще на один день й думали, що робити з крихіткою.

Не довго думаючи, вони вирішили забрати щеня із собою. Пара повинна була ще подорожувати пів року, тож почали швидко готувати документи для Чапаті, а поки таємно возили його в поїздах.

Часу було обмаль, тим більше вони зрозуміли, що цуценя було занадто маленьким для уколів та прививок. Проте пара дізналася, що на пішохідному кордоні між Індією та Непалом не надто строгий контроль, тож вони вирішили вивести щеня в іншу країну.

Сім’я повернулася в Україну вже з чотирилапим другом. Цуценя підросло і перетворилося в неймовірно красиву собаку. Він став чудовим напарником у подорожах! Чапаті об’їздив половину Європи.

» Чапаті — це справжній скарб для нас. Ми не могли тоді її покинути. Вона дуже полюбляє пригоди та подорожі, а також швидко пристосовується до змін.»

Ця красуня має свою Інстаграм сторінку. ЇЇ історію порятунку обговорюють тисячі людей. Можна подолати всі труднощі, якщо є бажання врятувати чиєсь життя!

Ця історія стала відомою й в Індії. На сторінці собачки ви зможете знайти фотографії хвостатої красуні у різних містах світу. Пара не просто хоче зробити Чапаті зіркою Інстаграму, вони привертають увагу людей до проблеми бездомних тварин. Особливо пара акцентує увагу на собаках в Індії.

Такі фотографії викликають усмішку на лиці. Врятувавши життя, пара отримала вірного друга на довгі роки!

Непал, Швейцарія, Філіппіни, Таїланд — це ще не всі країни у яких вже встиг побувати Чапаті.

Чапаті комфортно почуває себе на всіх видах транспорту, ніколи не вередує й з радістю збирається у нові подорожі.

Світ точно змінився для цієї собаки!

А вам сподобалася історія порятунку?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: