Паракан – найбільший і найчарівніший гризун на світі

Пакаран – це особливий різновид гризунів, який зустрічається досить рідко. Тварини відрізняються своїми великими розмірами. Вони значно більші за домашніх кішок і перевершують навіть деяких собак. Мешкають пакарани в тропічних лісах і на схилах еквадорських гір. Також їх можна зустріти в Перу, Болівії, Бразилії, Колумбії і Венесуелі. Ці звірі мають добру натуру і часто стають домашніми улюбленцями.

Дорослий пакаран нагадує великого щура. Його вага може складати 15 кілограмів. На відміну від звичних для нас гризунів, вони не псують запаси харчів, не гризуть ходи і не переносять хвороби. 

Харчуються пакарани виключно рослинною їжею. Саме тому люди можуть спокійно наближатися до них і гладити, не переймаючись через укуси. Лише погляньте як вони комунікують та взаємодіють з людьми! 

Пошепки

Періоди вагітності вони проводять в норах. Дітей також виховують в затишних місцях. За потреби пакаран може вибратися на дерево. Взагалі ці тварини люблять чистоту і регулярно вимиваються.

Пакарани вірні тваринки, які обирають одного супутника на все життя. Вони виношують своє потомство протягом 8 місяців і зазвичай народжують двох-трьох немовлят. Дитинчата швидко пристосовуються до навколишнього середовища і майже з перших днів можуть вживати тверду їжу. 

Якщо ви мріяли про особливого домашнього улюбленця, то пакаран – це чудовий варіант!

А ви знали про існування цієї тваринки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector