Перебуваючи в однакових обставинах, люди все ж живуть в різних світах…

Ви помітили, що деякі люди справді вміють жити досить легко.

Складається враження, що вони просто улюбленці фортуни. Вони подорожують, закінчують престижні університети, народжують дітей, зі смаком одягаються, заводять нові знайомства. І все це відбувається надзвичайно легко та просто.

А інші – їм чомусь завжди все важко вдається.

Вони постійно перебувають в поганому настрої. Їм здається, що весь світ налаштований проти них. Поїхати відпочивати на море не виходить – бо все дорого та й взагалі, море брудне та холодне. Народження дитини перетворюється на якусь безпробудну хворобу, вони окутують себе тривогами та проблемами. Купити новий одяг – а навіщо витрачати гроші на себе? Навчання сприймається як якась каторга.

До чого я веду. У людей відбуваються ідентичні події. Не видно жодної різниці. Але одна категорія людей може зробити з події просто не виносимо важкий хрест для себе, а інші – вони будуть теж переживати, але не візьмуть близько до серця та продовжать спокійно та легко жити. 

Одні дихають на повні груди, інші – голосно зітхають І навіть банальний похід в магазин перетворюється в тяготу. Люди з важким життям починають з ненавистю дивитися на улюбленців долі. Але вони не можуть зрозуміти очевидного – події у всіх приблизно однакові. Життя буває досить схожим.

Всіх може спіткати хвороба, кожен може мати проблеми з грошима, ніхто з нас не застрахований від поганих моментів у житті. Нічого з цим не вдієш.

Потрібно до всього ставитися легше. Пред нами завжди стоїть вибір: або виживати та продовжувати зітхати, або жити та дихати вільно. Обставини у всіх однакові.

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector