Перечитуйте цю статтю раз на місяць – і ваше життя неодмінно зміниться

Часом нам так необхідно, аби поруч була людина, котра зупинить, або ж наверне на правильні думки. Та не усім щастить мати такого друга чи наставника. Але якщо бодай раз на місяць читати цей текст – життя зміниться. В ньому зібрані слова, які має пам’ятати кожен.

Навчіться вчасно йти. Не чекайте, що ось-ось все зміниться. Свято стане цікавим, роботу оцінять, а стосунки нарешті спалахнуть від пристрасті. Цього не станеться. Просто йдіть, не озираючись. Залишіть в минулому погані думки, депресії, людей, поруч з якими було не затишно. Вам не слід марнувати навіть хвилини на усе це.

Будьте чесні із собою. Не спокушайтесь рожевими мріями, живіть в реальному світі, сьогодні. Розійдіться з партнером, який не влаштовує, дайте йому і собі шанс зустріти когось іншого, мати краще життя. Не варто шукати винних, просто йдіть далі, не зациклюючись на минулому.

Не намагайтесь покарати колишнього за те, що не виправдав ваших надій. Цим ви зробите гірше лишень собі. Запам’ятайте, в кожного своя правда. Інша людина бачить світ зовсім під іншим кутом.

Якщо не вдалося знайти із кимось спільну мову – подякуйте! Ви отримали необхідний досвід і настав час рухатися далі. З часом ви неодмінно матимете потрібний багаж, аби нарешті побудувати міцні й довготривалі стосунки.

Цінуйте себе, свій час і своє життя. Якщо ж відчуваєте, що інший не враховує ваші потреби, не поважає здобутки і старання – йдіть негайно. Це ніколи не зміниться, а лишень стане гірше. А життя одне і ви не маєте жертвувати своїм щастям. Людина не створена для страждань, все це вигадки, вона має жити так, аби приносити радість собі й іншим.

В гарних стосунках завжди є взаєморозуміння, обмін, бажання давати. Це наче танок, а якому кожен виконує свою роль. А якщо не вдається впоратись, якщо танцівники відтоптали один одному ноги – слід змінити партнера. І це стосується не лише сімейних взаємин, а й робочих, дружніх. Дослухайтесь до внутрішнього голосу, він завжди підкаже, коли настав час йти.

Пошепки

Запам’ятайте – не існує чорного та білого, немає на світі поганих людей. Є такі, чия думка відрізняється від нашої. Є ті, хто помилився, заблукав. Але це зовсім не означає, що вони злі. Кожна людина самотужки несе відповідальність за свої вчинки, ніхто не має права її засуджувати, адже вона все робить так, як сама вирішила. Проте, якщо вам не затишно поруч із нею – слід просто піти своїм шляхом.

Ми самі визначаємо свою долю, обираємо, яким буде життя, і ніщо, ані фатум, чи якісь містичні фактори не здатні на це вплинути. Не треба знімати із себе відповідальність. 

Зрозумійте раз і назавжди – лише ви опора для себе. Ніхто не змінить ваше життя, лише ви здатні на це. І не слід шукати щастя в комусь, треба навчитись радіти життю самотужки.

Зумійте попрощатись не лише з людьми, які не підходять, а й із думками, зайвими емоціями та страхами. Не треба боятись, помилки – це нормально, це частина нашого життя. Головне не зупинятись, продовжувати спроби. І тоді неодмінно прийде успіх.

Запам’ятайте – ви не маєте подобатись усім. Не слід засмучуватись, якщо комусь не догодили. Це нормально. Кожна людина має свою позицію. Не слід навіть витрачати енергію на сперечання, це зайве. 

Важливо не просто вчасно піти, а рухатися далі. Не замикатись, не покладатись на інших. Не виправдовувати себе, шукаючи жалість і допомогу сторонніх. Ніхто вам нічого не винен! Вирішили бути щасливими – будьте! Почніть вже і зараз!

І найголовніше – йдіть, а не тікайте! Не біжіть від усіх проблем, а вирішуйте їх. Йти треба виважено, не імпульсивно, а усвідомлюючи всі наслідки. І лишень коли ви навчитесь це робити – зможете знайти свій шлях. Згодні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector