Перед Новорічними святами дізналася гидку правду про зовицю Віку. Не просто так вона погодилася доглядати нашого дідуся – все діло було у спадку

Декілька місяців тому мій молодший брат Ромко одружився. Не можу сказати, що його жінка Вікторія мені сподобалася. От щось в ній було таке зверхнє, що дуже відштовхувало. Та і я не бачила, аби вона дуже хотіла з нами спілкуватися. 

Однак, у листопаді нашому дідусеві стало дуже погано. У нього серйозні проблеми з зором та органами травлення. Лікар прописав йому дуже сувору дієту, треба ще пити у певні години ліки та ставити уколи.

Я нещодавно народила третю дитину, мій чоловік працює з ранку до ночі. Мама наша на заробітках, самі розумієте, що приїздить до міста дуже рідко. Грошей на якусь доглядальницю чи медсестру у нас нема, на жаль. Ледь назбирали кошти, аби дідусеві операцію в Києві зробити.

Аж тут Віка першою зголосилася допомагати:

– А хай ваш дідусь на нас квартиру перепише і пустить жити. Там скільки кімнат, дві? Ну ми помістимося. 

– Впевнена? Просто тут взагалі ситуація плачевна…

– Так, так. Я колись мала бабусю покійну лежачу і знаю, як з літніми людьми треба поводитися.

Найбільше тоді зрадів дідусь, бо зрозумів, що не залишиться сам на квартирі. Віка одразу перевезла з Романом всі речі, бо то того жили на орендованій квартирі. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я щиро сподівалася, що Віка все-таки дотримається обіцянки. Тим паче, дідусь пустив їх до себе та вже офіційно підписав всі папери щодо квартири.

Однак, на ділі виявилося, що Віка в одному місці мала догляд за дідусем. Вибачте, що так грубо написала, просто інакше не передати весь абсурд цієї ситуації. 

Спершу мені почала телефонувати сусідка, тітка Валя:

– Слухай, та ваша Віка наче якась прокажена. Постійно чую крики та сварки, раз навіть щось розбилося об стінку. Я за вашого діда переживаю.

Пошепки

Мене слова сусідки дуже налякали і я вирішила подзвонити до Віки:

– Крики? Боже, ну ця сусідка фантазерка. То я так голосно дивилася серіал на телевізорі.

– Ой, я вже так налякалася.

– Все з дідусем добре, не переймайся. 

Я приїздила до дідуся двічі на тиждень у середу та суботу чи неділю, як тоді виходило. Ну ліки є, продуктів у холодильнику повно, чисто та прибрано. Ще й Віка мені дуже мило посміхається, пропонує каву чи чай. 

Але саме приїзд мами все змінив. Вона відкрила очі, яка Віка насправді підла та корислива жінка. 

Отож, мама не попередила про те, що їй на роботі дали відпустку, хотіла нам так зробити сюрприз. Вона мала запасні ключі від квартири дідуся. Підіймається по сходах, тихо відчиняє двері та якраз чує, як Віка з кимось говорить по телефону:

“Ой, та я вже сама не можу дочекатися, коли той старий дідуган в могилу відправиться. То йому подай, то йому дай. А як його противно мити, мене аж нудить”. 

Декілька секунд мовчанки і знову фраза: “Ну а я погодилася тільки через квартиру. Така гарна, тільки б ремонт зробити. Думаю того дідугана на Романа сестру сплавити, бо мені вже набридло”. 

Моя мама все те записала на диктофон. І коли Віка поставила слухавку, то їй у нахабну пику полетіла мамина сумка, потім її ще добре за волосся потягали. 

Словом, того ж вечора Віка та Роман зібрали всі речі та переїхали геть. Поки мама тут, то сама доглядає за дідусем. Але ми вже шукаємо медсестру чи спеціальну няньку.

Роман намагався помиритися з нами, всіляко виправдовував вчинок Віки. Але мама йому не вірила

– Або ти приносиш свідоцтво про розлучення з тою шваброю, або навіть не смій до цієї квартири наближатися! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector