Перед святами у мене зникло 3 тисячі гривень. А коли чоловік зізнався, на кого витратив гроші, то дуже розлютилася!

У мого чоловіка дуже дивна ієрархія розподілення родини. На першому місці не я з дітьми, а його мама. 

Спершу не звертала уваги на це, мені навіть було приємно, що Орест так піклується про маму. Купує продукти, ліки, оплачує комуналку. Але це все було ще 2 роки тому, коли ми достатньо заробляли. 

Однак, коли почалася війна, то мене просто вигнали з роботи, завод закрили, бо директор втік закордон. Орест, на щастя, роботу не втратив, але йому суттєво знизили зарплату на пару тисяч гривень. У нас ще були деякі заощадження на чорний день, однак, швидко закінчилися. А все через те, що у квітні 2022 року свекруха захотіла поїхати в Трускавець на лікування:

Ой, мені так погано стає, коли ті новини читаю. Так серце болить, що коле в правому боці

– Ну то не дивіться новини, легше буде. 

– Ні. Мені треба полікуватися. Сусідка їздила у Трускавець, казала, що там дуже гарно.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ну Орест тоді не порадився зі мною, одразу купив мамі путівку на 5 днів у санаторій. Хоча ми на ці гроші могли дітками купити на літо якесь взуття чи одяг. 

Я швидко знайшла нову роботу, працюю адміністратором в салоні краси. Однак, тут все залежить від кількості клієнтів у день та прибутку. Тому одного місяця я мала 15 тисяч, а наступного вже 10 чи 8 тисяч. Старалася навіть такі мізерні кошти розумно розподіляти в родинний бюджет. 

Інколи я затримувалася в салоні до 8 чи 9 вечора. Тому діток з садка забирала моя мама до себе додому, робила з ними уроки, готувала вечерю, потім ще відвозила старшого Марка на плавання. 

Якщо ж я просила свекруху про допомогу, то чула у слухавку різні відмовки. То її спина болить, серце коле, у голові паморочиться. От саме у той момент в неї з’являлися різні болячки. Я це називаю “запалення хитрощів”. Хоча свекруха на 3 роки молодша від моєї мами.

За декілька днів до Різдва я старанно економила кожну гривню, аби купити продукти до столу. Бо ви самі знаєте, як в цей період свят ціни на все удвічі та навіть втричі скачуть.

Пошепки

Дістаю заначку – а там не вистачає 3 тисяч гривень. Думала, що то може діти взяли, вони люблять пхатися до моїх речей. Але не зізнавалися, я навіть кричала та курток погрожувала. 

Ну і тоді з роботи прийшов чоловік:

– Чого ти на малих кричиш?

– Та бо у нас зникли гроші. Я востаннє кажу, ану зізнавайтеся…

– Не кіпішуй. То я взяв. Мама просила їй дати на продукти.

– А чому ти мені нічого не сказав? Може, я ті гроші для себе відкладала? 

– Та що ті 3 тисячі, через них так сваритися? Мама казала, що їй зарплату затримують, а в гості до неї тітка приїде. 

Добре, що нас врятувала мама і запросила до себе на Різдво. Однак, я на чоловіка так образилася, навіть не говорю. Минуло вже декілька днів, а свекруха борг досі не віддає. Певно, я ті гроші сама ніколи не побачу. 

А скоро Новий Рік, ми повинні прийти у гості до кумів. Дітки побудуть з моєю мамою. Але мені потрібно дати кумі гроші на святковий стіл. Не хочу просити у мами, це дуже соромно. 

Не знаю, що робити далі. Подруги радять розлучатися та проганяти геть такого чоловіка.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector