Перед знайомством з батьками нареченого я нервувала. Майбутня свекруха стала мені сімейні фото показувати, і тут я зрозуміла: 13 років тому він мене дурепою обізвав і сказав, що ніколи не одружиться

Ця історія трапилася, коли мені було 12 років.

Ми з мамою поїхали в гості в село до бабусі. З нею жив мій двоюрідний брат, з яким ми ніколи не ладнали. Останній раз брат облив мене водою в кімнаті та втік. Я стояла вся мокра до нитки.

Бабуся насварила на нього, а мене всі почали жаліти. Голова мокра, на вулиці мороз, а ми мали з мамою їхати додому. Дали мені светра брата та натягнули шапку. Я вся була закутана, немов капуста. Мама прогріла машину й ми поїхали. Раптово посеред дороги автомобіль заглох.

На допомогу зупинилася синя машина з добрим дядечком. Поки він щось робив з нашою автівкою, мене посадили в його автомобіль. В середині сидів хлопчик, який був трішки старший за мене. Наша “мила” розмова закінчилася тим, що він назвав мене дурепою, а я його недоумком. 

Я образилася, демонстративно відвернулася і стала оглядати салон машини. Мою увагу привернула зв’язка невеликих білих журавликів з паперу, що висіла на дзеркалі заднього виду.

Дядечко побачив моє захоплення та подарував одного. Ми подякували рятувальнику та поїхали додому. Про цю історію згадувала лише тоді, коли на очі потрапляв журавлик в домі. 

***

Перед знайомством з батьками нареченого я нервувала. Даремно, відразу скажу: вони виявилися милими людьми. Мама хлопця майже відразу почала показувати сімейні фотоальбоми. На одній з фотокарток було зображено авто з одним журавликом. Тут я була шокована. 

– Що сталося? – запитала в мене мама хлопця.

– Ні-ні, все гаразд, –  промовила я і почала розповідати історію, як мені чоловік подарував журавля. Як тільки я закінчила розповідати свекор промовив:

– Я шокований… Чому ж так смішно, ще й дурепою тебе обізвав. Мені ж потім заявив, що всі дівчата неприємні і він ніколи не буде одружуватися. Я пожартував, що, можливо, щойно з нареченою познайомився. 

Так і трапилося. Після цього наше знайомство було легким та приємним. А цю історію з чоловіком ми згадуємо до сих пір. Як виявилося, цього журавлика. який висів у маминій кімнаті, змайстрував мій майбутній наречений.

Трапляються ж такі дива. 

Ви вірите в долю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector