Переді мною стояв вибір: прихистити невістку або відвернутися від рідного сина. Так я і лишилася сиротою при живих дітях…

Практично 25 років я важко працювала в Італії, аби заробити на житло дітям. Моя донька має свою сім’ю, і я мріяла, щоб вона не жила в орендованій квартирі, а у власній. І моя мрія здійснилась — я купила їй невелику квартиру. Потім син привів до хати невістку і я змушена була поїхати знову на заробітки, щоб купити ще для них двокімнатку. 

Зараз мені виповнилось 70, і всі мої діти мають де жити. Тепер я маю спокій. Проте нещодавно я дізналась, що мій син залишив свою дружину з дітьми. Мене це приголомшило і я звісно хотіла дізнатись у чому справа, адже невістку свою я дуже любила. Вона була доброю матір’ю й до мене гарно відносилась, тому я усім серцем боялась, щоб мій син не наробив дурниць. 

Пошепки

Виявилось, що він вже давно грає в азартні ігри та пропиває усі гроші. А тепер програв квартиру, яку я їм подарувала. Його дітям та дружині тепер немає куди йти. Спочатку я думала якось провчити свого сина, але розуміла, що в першу чергу потрібно знайти прихисток внукам. Тоді намагалась якось владнати справу, просила дочку впустити невістку до своєї квартири, але вона декілька років тому з чоловіком переїхала жити за кордон. Тому я вирішила усі свої заощадження віддати невістці, бо вона заслуговує, як ніхто. З часом, вона купила квартиру та покликала мене жити з нею та онуками. Було дуже приємно, що хоч хтось пам’ятає про мене. На жаль, діти мої порозбігалися хто куди та геть забули за маму. Тепер я допомагаю виховувати чудових онуків, а моя невістка влаштувалась на хорошу роботу.

Що порадите робити, якщо прийде син просити вибачення? Адже ні я, ні невістка не хочемо його бачити.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector