Передумав одружуватися, адже моя Катя поправилася на 15 кілограмів. Соромно таку пампушку під вінець вести

Катерина була першою красунею у нашій школі. Всі хлопці за нею бігали табунами. Така фігура, як в моделі, довгі ноги, блискуче волосся. 

Я почав завойовувати дівчину. Купував їй квіти, солодощі, проводив додому після школи, на уроках давав списувати. І вона дала мені “зелене світло”. Ми навіть домовилися вступати разом в один університет у нашому місті, а не їхати в іншу область. 

Після пар я влаштувався на роботу на Нову Пошту, стояв на видачі посилок. Бо не хочу в мами просити гроші Каті на подарунки. Тим паче, моя кохана – дівчина з багатої родини та звикла до уваги. Я не міг просто так купити їй шаурму чи піти гуляти в парк. Адже, наприклад, їй батьки на 18-річчя подарували путівку закордон, потім ще машину. 

Після 4 курсу я почав думати вже про весілля. Однак, розумів, що на ту зарплату кур’єра у нашому місті не проживемо спокійно. На щастя, мій дядько запропонував роботу – працювати у Києві на будові. Це вже краще, бо у столиці обіцяли хорошу зарплату. Катя зі сльозами на очах проводжала мене на вокзал:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Ну не треба. Обійдуся без того весілля. Я і сама піду на роботу.

– Ні, сонечко, я хочу дати тобі все найкраще. 

Жив я у невеликій кімнатці в гуртожитку ще з 5 хлопцями-роботягами. Рано прокидався та пізно приходив додому, не було сил навіть у душ сходити. Навіть часто виходив у суботу та неділю. Які ще прогулянки на Хрещатику? Часу не було! 

Пошепки

Катя телефонувала до мене щовечора, довго переписувалися. Вона показувала фотографії для весілля, який ресторан вибрала, декор, квіти, почала складати список гостей. 

Тиждень тому я нарешті приїхав додому, закінчилися роботи на об’єкті. Привіз додому гроші, купив Каті великий букет троянд, які вона обожнює.

Стукаю у двері, а мені відчиняє якась незнайома дівчина. Точніше, це була Катя, але вона поправилася на 15 кілограмів мінімум. Товсті ніжки, животик випирає, щоки величезні, навіть пальці рук нагадували якісь сардельки. 

– Сонце, а що ти так змінилася? Ну просто раніше ти була, наче Дюймочовка.

– Стрес, переживала за тебе, за весілля. Ну а солодке якось заспокоювало. Купила шоколадку, випила з чаєм. Так була зайнята приготуванням до весілля, що часу на нормальний обід не було. 

От дивлюся я на Катю – не моя дівчина. Ну така пампушка, що словами не описати. І вона досі топче ті шоколадки та печиво без перестанку. Я розумію, що кожна наречена нервує перед весіллям. Але Катя навіть не думає повертатися у колишню форму, не хоче йти в спорт зал чи сідати на дієту. 

Вже не так сильно хочу того весілля, чесно. Це зовсім інша жінка!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector