Перекис водню – найкраще, що ви можете дати своїм рослинам перед опалювальним сезоном!

Початок опалювального сезону не за горами! А це значить, що зовсім скоро домашні рослини почнуть страждати від сухого повітря… Щоб улюблені квіти радували вас навіть у найхолоднішу зиму – подбайте про них уже зараз.

Помічали, як швидко квіти стають свіжими та гарними після дощу? Такий же ефект дає засіб, що є під рукою в кожної хазяйки – звичайний перекис водню! Ним можна і розсаду обробляти, і вазони оживляти, і зі шкідниками боротися.

Як допомогти кімнатним рослинам пережити зиму:

1У літр відстояної води, якою зазвичай поливаєте квіти, додайте дві столові ложки 3% розчину перекису водню. 

2. Перелийте суміш у будь-який зручний для вас розпилювач та обробляйте ваші рослини щодня. 

Пошепки

3. Якщо ви хочете використовувати суміш для поливу, а не для розпилювання, підготуйте такий же розчин. Але підливайте його не більше, аніж раз на тиждень! Інакше ви можете пересушити чи навіть спалити коріння улюбленої рослини.

Бувають випадки, коли рослина вже потерпає від шкідників… Справитись із дрібними мошками, павутинними кліщами та щитівками допоможе розчин із 30 мл перекису водню, 25 мл води та 40 капель йоду. Кращої реанімації для таких випадків і не вигадаєш!

От і все, насолоджуйтесь здоровими та красивими вазонами! Адже перекис не тільки чудово бореться з бактеріями, а ще й насичує рослини великою кількістю мінералів.

А як ви реанімуєте квіти? Діліться секретами!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector