Перестаньте купувати шкірозамінник за ціною справжньої шкіри! Ці корисні поради врятують ваш гаманець

Продавці люблять розказувати, що продають тільки справжню шкіру. А через кілька місяців виявляється, що шкірою там і не пахло…Щоб не переплачувати за шкірозамінник – обов’язково скористайтесь декількома простими порадами. 

Як відрізнити справжню шкіру від шкірозамінника?

Оцініть гнучкість виробу. Замінник шкіри ви зігнути не зможете. А от шкіра дуже добре піддається будь-яким маніпуляціям і розрівнюється повільно та поступово.

Зверніть увагу на запах. Від шкірозамінника ви не почуєте ніякого запаху, максимум – хімічні компоненти. Справжня ж шкіра має запах, який дуже важко не розпізнати.

Перевірте текстуру. Як би нам не хотілось отримати виріб без усіляких нерівностей та складок – із справжньою шкірою це майже неможливо. На ній завжди будуть зморшки та невеличкі шрами. А от кожзам завжди буде гладким та рівномірним. 

Капніть на виріб трохи води. Якщо вона вбереться, а виріб потемніє, то це натуральна шкіра. Синтетика ж свій вигляд не змінить.Найвідоміший метод – перевірка запальничкою

Пошепки

Цей спосіб перевірити шкіру на натуральність є чи не найбільш поширеним. Але користуватись методом “запальнички” потрібно вкрай обережно. 

1. Оберіть маленький шматочок матеріалу, у справжності якого сумніваєтесь.

2. Піднесіть полум’я запальнички до того місця, яке найменше боїтесь пошкодити. 

3. Оцініть реакцію матеріалу. Якщо ви відчуєте хімічних запах, а матеріал почне горіти – це шкірозамінник. Якщо ж відчутним стане запах спаленого волосся, а підпалене місце буде тліти – вітаємо, це справжня шкіра!

Користувались якимсь із цих методів? Який найкращий?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector