Перевірка уважності: визначте за 1 хвилину, що не так зі стрекозою

Тести на перевірку уважності та логічного мислення покращують розумову діяльність та змушують мозок працювати ефективніше.

На жаль, часто у нас не вистачає часу на регулярні тренування або ж ми просто лінуємося взятися за них. Та це не біда, адже ми підготували невелике завдання для розминки. 

Уважно погляньте на зображення нижче і визначте, що не так з комахою? У вас всього одна хвилина на правильну відповідь.

Якщо ви знаєте, як виглядає стрекоза, тоді вам вистачить кількох секунд, щоб пройти цей тест. Можливо, вам подобається рибалити? Якщо так, тоді ви теж зможете зрозуміти, що не так з картинкою. 

Проте через відсутність зв’язку із живою природою та навколишнім світом ви навряд чи впораєтеся із поставленим завданням. У такому разі ви маєте можливість перевірити свою кмітливість чи інтуїцію. Спробуйте здогадатися, у чому ж проблема? 

Впоралися? Якщо ні, то не спішіть опускати руки. Нехай тест займе у вас більше часу, але спробуйте зосередитися й пригадати усе, що ви знаєте про комах. Можливо, ви бачили стрекозу під час пікніка чи на відпочинку? Зануртеся в спогади дитинства, адже ви могли ганятися не лише за метеликами. Та й у мультфільмах зустрічають різні персонажі.

Здогадалися, що не так зі стрекозою? 

У будь-якому разі підглянути правильну відповідь або ж перевірити свої здогадки можна на картинці нижче. 

А ви знаєте, як виглядає стрекоза? Що не так із зображенням? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector