Перевірте логіку та уважність: знайдіть пропущене число

З часом у нас з’являється дедалі більше клопотів, які забирають всі наші сили та увагу. Ми втомлюємося, виснажуємо свій мозок, тож не дивно, що рано чи пізно і він почне підводити нас. Хоча цього можна уникнути, якщо регулярно змушувати себе розв’язувати хоча б по 3 задачки на логіку в тиждень. Тоді мислення розвиватиметься і уважність найменовуватиметься. 

Тому сьогодні ми пропонуємо кілька подібних завдань. Перевірте свою увагу та покращіть рівень кмітливості. Впоратися з нашими задачками не так легко, як здається, але ми впевнені, що вам вони під силу. Достатньо просто придивитися уважніше. Тож не втрачайте пильність і гайда перевіряти себе!

Якого числа не вистачає на картинках

 

 

1. Для вирішення першого завдання, уважно подивися на картинку нижче. Ваше завдання назвати число (або числа), якого не вистачає на малюнку. На все у вас є 10 секунд. Ну що, готові? Поїхали!

2. Тут ми не будемо тримати інтригу і скажемо одразу – у цьому випадку пропущено аж цілих два числа. Будьте уважнішими, втім, не забувайте, що на вирішення завдань у вас тільки 10 секунд. 

3. Принцип останнього завдання такий же, як і в попередніх двох. Але пропущених чисел тут ще більше, тому шукайте уважніше.Сподіваємося, вам під силу і ця картинка з цифрами.

Якщо ви впоралися із завданнями, то радимо вам перевірити свої відповіді:

1. Ви, звичайно ж, спершу помітити відсутність числа 11, а ось чи побачили ви, що в ряду немає 32? Тож відповідь 11 та 32.

2. У другому завданні відсутні числа 19 та 36.

3. В останньому завданні пропущено аж три числа. 17, 24 та 45.

Сподіваємося, що вам сподобалися завдання і ви з легкістю впоралися з усіма, тому бажаємо гарного настрою і хорошого дня! 

Впоралися з усіма завданнями?

Яке було найскладнішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector