Перевірте свою уважність: знайдіть 5 відмінностей на картинці з дамою, яка п’є каву. У вас є всього 1 хвилина!

А ви вважаєте себе уважною людиною? Чи звертаєте увагу на деталі? Не забуваєте про обов’язки та важливі справи? 

Як в робочих питаннях, так і повсякденному житті ця риса є надзвичайно важливою. Адже забудькуватість нерідко є причиною проблем та негараздів. Життя стає набагато простішим, коли мозок повноцінно виконує своє функції і не дозволяє вам нехтувати навіть дрібницями. 

Якщо ви встигли поснідати, зробити зарядку й випити чашку кави, тоді можна приступати до перевірки рівня вашої уважності. Готові спробувати й дізнатися правду? 

Цей тест дає можливість не лише визначити свої можливості, але й попрактикуватися із вдосконаленням концентрації. Особливо важливо проводити такі тренування людям зрілого віку, адже процеси старіння впливають на нашу здатність чітко мислити й усе тримати в голові.

Перед вами дві картинки з жінкою, яка п’є чашку кави. Ваше завдання: уважно подивитися на обидва зображення й виявити 5 відмінностей.  Правильні відповіді будуть зарахованим, якщо ви впораєтеся за 1 хвилину.

Пошепки

Як ваші успіхи? Побачили різницю між картинками? Знайшли усі 5 відмінностей? Вклалися в обмежений час? Якщо так, то ви дійсно уважна людина.

Перевірити себе можна на зображенні внизу. Червоними колами відмічено те, що відрізняє першу картинку від другої.

Скільки відмінностей вам вдалося знайти? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector