Перевтілення нашої трикімнатної квартири за 3 місяці

Отримала квартиру від власних батьків, ці стіни дійсно для мене рідні стіни, адже тут пройшло моє дитинство, шкільні роки. Ремонт в цій квартирі робили ще минулого століття, а ще потрібно було виконати чорнову роботу. Хотіла за пів року завершити, однак чула від друзів, що ремонт в новобудовах займає 8 місяців, то тут моя мета здавалася нереальною.

Квартира була захаращена старими меблями та речами, повсюди лежав мотлох, стара сантехніка, електропроводка, потрібно було робити демонтаж стін, підлоги.  Мій чоловік за освітою інженер, раніше робив ремонти, тож в цьому випадку мені пощастило. Сама ж я закінчила дизайнерські курси, то ж вірила, що ми справимося, хоча дійсно мало бути нелегко. 

Ще першого місяця ми придбали всі необхідні інструменти, а ще почали продавати старі меблі через інтернет. Деякі з них віддали в благодійний фонд. Зробили все це за два тижні. Далі почали забирати стару обробку. Сміття загалом було дуже багато – просто тонни вивозив Максим, йому ще допомагали друзі. На той момент ми орендували однокімнатну квартиру, то ж туди поверталися в пилу та бруду. 

Розташування нових меблів ми придумали самі і намалювали схему, а от електрику та сантехніку вирішили доручити професіоналам. Чорнова розводка проводки обійшлася нам в $ 700. Майстер зробив все за день. Ще в залі замінили 5-метрове вікно. Винесли стару чавунну ванну та відкріпили старі труби, а сантехніку довелося проводити нову розводку.

Старий паркет реставрували, змінили ще два вікна, замінили труби. Загалом чорнові роботи нам винесли $ 3500. Далі взялися за декоративну обробку: придбали шпалери, плитку, світильники, замовили меблі. Також ще придбали нові міжкімнатні двері білого кольору, віддали $ 1100 за 4 штуки. Під час ремонту в усьому намагалися віднайти золоту середину, що стосується ціни-якості. Стелі зробили натяжні.

Пошепки

Що стосується меблів, то стіл у вітальні вийшло зробити з залишку кухонної стільниці. Люстри, шафи в спальню, диван і стільці купили в Ikea. Далі самостійно помалювали стіни та наклеїли шпалери. Загалом нам вдалося впоратися з ремонтом за 3 місяці, я дуже задоволена результатом. 

Як вам робота? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector