Перевиховав жінку кулаками, провчив за зраду. Але тепер є нова проблема – Аня вагітна, але не знає, від кого!

Ми одружені 10 років. Я гадав, що наша родина є прикладом для інших. Гарна робота, великий дім, двоє синів. Ну казка, правда ж?

Однак, декілька місяців тому я дізнався, що моя жінка Аня має коханця. Новий сусід! Звісно, раніше я помічав, що він біля неї постійно треться. То допоможе пакет з продуктами піднести, коляску спустити, двері потримати в ліфті. Але не міг уявити, що така сусідська доброзичливість перейде межу. 

До мене дійшли плітки інших сусідів. І я застав коханців на гарячому. Добре, що колись займався боксом та відправив того Ромео в нокаут. Так побив, що довелося викликати швидку і його на носилках забирали. Звісно, він побоявся написати заяву до суду. Через тиждень виписався з лікарні, зібрав всі свої речі та переїхав геть. 

З Анею я також “культурно” поговорив. Була лайка, крики, кулаки, розбитий посуд. Навмисне відправив дітей на канікули до своїх батьків, аби перевиховати жінку. Просто не хотів розлучатися заради дітей, краще, аби вони все-таки росли в повній родині. 

Тепер Аня боїться навіть косо глянути в мій бік. Її привожу та забираю з роботи. Якщо вона запізнюється хоча б на 5 хвилин – то все, вдома буде скандал. Просто я вже їй не довіряю. Раптом, на роботі знайшла нового коханця і знову мені роги наставлятиме? 

Пошепки

Суворо заборонив думати про якісь розваги. Ніяких корпоративів чи зустрічей з подругами. Раз вона пішла на перекір – отримала синець під оком і ще тиждень замальовувала його тоналкою. Аби знала своє місце в цій квартирі. Я тут мужик і повинен командувати. 

Але тепер у нас виникла нова проблема – Аня вагітна. Я не знаю точно, від кого дитина. Чи то моя кровинка або ж від коханця залетіла? Просто якби я точно знав, то повів на аборт. Нащо мені чужа дитина у родині? Від неї треба негайно здихатися і крапка. 

Мало того, що вона мені зрадила, то я ще маю чужого байстрюка виховувати? Ні-ні, я не такий вже олень. Що потім скажуть батьки, друзі? Клоуном обзиватимуть. 

Поки живота так сильно не видно і ніхто з родичів про це не знає. Але я опинився у глухому куті. Чия це дитина? Аня запевняє, що вагітна точно від мене. Тільки не вірю в її слова. Раптом вона так прикриває дитину як коханця? Тоді я просто вижену її геть та позбавлю батьківських прав. 

Ви підтримуєте таку ідею нашого читача? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector