Переїхала я до Олексія в суботу ввечері. В неділю вранці задзвонив телефон і Олексій дав мені слухавку – дзвонила його мама. Після розмови з нею, я написала йому список і Олексій пішов в найближчий продуктовий магазин. А я тим часом зібрала свої речі і пішла від нього

Тоді я зібралася на день народження до подруги. У неї була справжня вечірка, на якій я познайомилася з Олексієм. Тоді він зразу звернув на мене увагу і так ми провели весь вечір. Це був перший хлопець, з яким я могла розмовляти на різні теми. Він мене провів до дому, ми обмінялися номерами телефону, а наступного дня він зателефонував і запросив в кафе.

Я, звичайно, погодилася і з нетерпінням чекала на зустрічі з Олегом. Тоді він мене вразив до сміху: прийшов на побачення в костюмі з краваткою та квітами. 

На зустріч Олексій прийшов з квітами і в костюмі з краваткою. Я ще розсміялася і запитала: «До чого такий офіціоз». Йому стало ніяково спершу, а потім я швидко змінила тему й ми розмовляли про літературу, музику, мистецтво. Він жодного разу не згадав свою сім’ю, взагалі мені здалося, що він уникав цієї теми.

З того часу ми почали зустрічатися — це був прекрасний період мого життя: подарунки, залицяння, квіти. Пройшло пару місяців, ми стали вже дуже близькими й зрозуміли, що стосунки потребують нового етапу:  ми з’їхалися. Я зібрала валізу необхідних речей і переїхала до нього.

Квартира буле однокімнатна, компактна, навіть не було де усамітнитися. Я прибрала всюди й розклала свої речі по місцях. У мене підкрадався страх того, що я не зможу тут приділити час собі. У своєму помешканні я могла спокійно посидіти в тиші, а тут тепер завжди треба бути вдвох.

В суботу відбувся переїзд, а в неділю вже телефонувала його матір. Дзвінок пролунав вранці й пробудив мене. Я сонна взагалі не зрозуміла, що відбувається, а Олексій протягував мені телефон і промовив  «Мама дзвонить». Не зовсім розуміючи чия це мама, я взяла слухавку.

«Привіт, а що це ми так довго спимо? Вставай, йди сніданок Олексію готуй, він же голодний».

Я просто була ошелешена, навіть не пам’ятаю, що їй відповіла. Стала питатися в Олексія, що це таке, а він просто промовчав. Ну і я поводилася так, ніби нічого не трапилося. Я написала йому список продуктів для смачного сніданку й хлопець пішов в магазин. 

В списку таке понаписувала, що він довго бродив по супермаркету, а я за цей час скоро вхопилася за валізу і почала збирати всі свої речі. Скоро одяглася, навіть зуби не почистила і втекла з тієї квартири.Через хвилин сорок він подзвонив мені. Я скинула дзвінок. Потім ще кілька разів.

Через деякий час мені прийшло повідомлення від нього, я також не відповідала. І от нарешті я вже доїхала до своєї квартири. Він ще деякий час телефонував мені, а я продовжувала його ігнорувати. Всі подруги мені говорили, що я з глузду з’їхала, такий хороший хлопець, а я так з ним вчинила.

Але дзвінок матері став для мене тривожним сигналом. Я хочу жити з чоловіком, справжнім, який не буде все життя слухати свою матір, а та не буде роздавати мені вказівки, як правильно жити.

Чи правильно я вчинила? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: