Переїхали ми до мами дружини у Трускавець. Одразу скажу – мені 34 роки, але служити я по здоров’ю не можу, хоч і хотів би. Та я не про це. Втомився почуватися зайвим. Моя теща – дуже владна жінка і має безмежну владу над усіма в родині. А нещодавно трапився випадок, який остаточно переповнив мою чашу терпіння

Сам вже не знаю, як бути з моєю тещею! Допоможіть розібратися. Мені 35. Не можу йти на фронт по здоров’ю, але не про це історія. Розрадьте якось, бо не можу вже з тим.

З дружиною ми переїхали до тещі в Сокаль. Мені спочатку так не здавалось, але Валентина Петрівна дуже владна жінка. Всю родину тримає в кулаці, хоча з вигляду мініатюрна, худенька жіночка. 

Контролює не тільки мою дружину та її сестру, а й чоловіка. Причому їй гарно вдається маніпулювати, вона справжній майстер цієї справи. Не встигнеш кліпнути очима, як ти вже під її підпорядкуванням.

Знаєте, що цікаво? Що поруч з нею усім так добре. Бо Валентина Петрівна звикла розв’язувати всі питання і борони Боже перечити цій жінці. Але я виріс за іншими принципами, тож терпіти усе це мені було неприємно.

Тепер ми з нею постійно з’ясовуємо хто голова у моїй родині. Наче їй своїх контролювати мало. Це абсурд. 

Ми з дружиною давно самі себе забезпечуємо та ні від кого не залежимо. Ми платимо за комунальні послуги та купуємо на всіх продукти. Але, на її думку, це все одно не є причиною, щоб дати нам спокій та не пхати свого носа у наші справи.

Чесно кажучи, я відчуваю себе тут зайвою людиною. Це не просто так: дружина з будь-якого питання одразу біжить радитись до мами. Тільки після неї вона розповідає ситуацію мені. 

Та нещодавно сталось те, що остаточно стерло моє терпіння нанівець.

Річ у тому, що ми відкладали гроші на відпуску влітку. Хотіли поїхати в тур по Європі з гарними готелями, гуляти містами та насолоджуватися відпочинком. Та як біженці ми не збиралися їхати, не на часі. Одним словом грошей ми відклали достатньо.

А потім в один момент я почув, що моя дружина збирається у Греців в санаторій разом зі своєю МАМОЮ.

Бачте, тещі ж більше потрібен відпочинок, вона перехворіла і потребує відпочинку біля моря. Та для мене це була остання крапля. Я не стримався і наговорив усе, що думав.А як я мав втриматися, якщо це не налазить мені на голову? Невже я став порожнім місцем у цій сім’ї? 

Як цю ситуацію вирішити мирним шляхом? Я кохаю свою дружину, і не хотів би руйнувати стосунки тільки через її матір. Ви стикались з подібним? Що порадите робити?

А то я вже втомився від цього протистояння.

Фото з відкритих джерел 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector