Перше, на що ви звернете увагу на картинці, розкриє всі таємниці вашої особистості

Всі ми сприймаємо світ по-різному, тому живемо в абсолютно різних реальностях. Ваше бачення речей є чимось більшим, ніж просто форма, яку ви надаєте своїй реальності, а бачення навколишнього світу відкриває секрети, що ховаються у вашій підсвідомості.

Даний тест відноситься до числа тих, що допомагають визначити, які деталі привертають увагу найсильніше. А на підставі цього про людину можна дізнатися багато нового.

Особисто мені цей тест подобається своєю простотою. Він умовно ділить світ на три сфери, і кожного з нас можна з легкістю віднести до однієї з них. Ці сфери визначають підхід людей до існування і самореалізації.

Навіщо я розповідаю це? Тому що все, що ви робите в своєму житті, зводиться всього до трьох можливих категорій! І картинка нижче ідеально підходить для психологічних цілей, оскільки проливає світло на розуміння життя. А ваша увагу і сприйняття лише доповнюють його.

Отже, подивіться на картинку. Що відразу ж впадає вам в очі? Намагайтеся не думати, просто покладайтеся на свою інтуїцію.

1. Обличчя

Ви збираєте свою особистість частинами, немов головоломку. Ви не шукаєте, а намагаєтеся самостійно створити свою особистість. Ваша мета – показати себе світові. Вам хочеться досягти успіху відразу в декількох різних сферах, щоб потім скласти як частини мозаїки і тим самим отримати ідеальний образ. З цією метою ви збираєте найрізноманітніші шматочки особистості, поєднуючи їх один з одним. Вони можуть бути відчутними (зовнішніми): одяг, зовнішність, аксесуари, майно, соціальне коло, друзі і навіть друга половинка, що доповнює придуманий вами образ. Або можуть носити абстрактний (внутрішній) характер: таланти, цінності, досвід, успіхи і спогади, які використовуються вами як елементи головоломки, з яких можна скласти образ ідеальної особистості. Однак це абсолютно непродуктивне заняття, оскільки будь-яка досконалість – це лише ілюзія.

Ваш підхід до самореалізації орієнтований на зовнішній світ. Ви починаєте з визначення своєї сутності, а потім матеріалізуєте її за допомогою різноманітних елементів. Ви хочете, щоб світ побачив ваше справжнє «я».

Головне при такому підході, щоб ваша мета не полягала в отриманні визнання від оточуючих.

2. Мозок/Дерево

Ваша мета – постійне примноження знань. Вас відрізняє неймовірна цікавість. Щоб зрозуміти світ ви намагаєтеся дізнатися про нього якомога більше. Всі ваші дії і вчинки обумовлені саме цієї тягою до нового. Вам подобається вчитися і досліджувати складні теми. Ймовірно, ви навіть захоплюєтеся теоріями змов і містичними явищами, і збоку вас можна схарактеризувати як особистість, яка відмінно орієнтується майже у всіх темах.

Пошепки

Психологія і її поняття не викликають у вас ніяких питань. З’явись ви на світ кілька тисячоліть тому, ви взагалі стали б філософом.Кожна частинка отриманої вами інформації має вище призначення. І це призначення полягає в тому, щоб прийти до космічної істини. Ви ретельно зіставляєте і аналізуєте все, що вам вдалося дізнатися, немов детектив, який робить помітки на стіні з метою відшукати зв’язок, знайти відповіді і вирішити загадку.

Ваша самореалізація носить внутрішній характер. Ви починаєте з зовнішнього світу, вбираєте максимум інформації, а потім намагаєтеся відповісти на внутрішні питання, які не дають вам спокою.

Ви ігноруєте чужу думку, тому що думаєте лише про те, аби зрозуміти свою сутність і сенс свого існування. Це ваша найбільша загадка. Головне в такому підході не втратити своє «я». Ви – не та відповідь, котру ви шукаєте, а той, хто сам ставить питання.

3. Птахи і природа

Ви далекі від гри, в яку намагається грати або намалювати суспільство. Ви не прагнете ні знайти, ні створити себе. Все, чого вам хочеться – просто бути собою і насолоджуватися світом. В даний конкретний момент ви відчуваєте, що не вписуєтесь в своє оточення, а тому вас долає спрага подорожей і дослідження цього чудесного світу.

Ви не можете довго перебувати в одному і тому ж місці. А усвідомлення тимчасовості тільки посилює ваше занепокоєння, стимулюючи бажання пробувати щось нове.

Ви не з тих, хто звик сприймати речі серйозно. Вам подобається ходити на вечірки, весело проводити час і зрідка втрачати голову. А ще вам подобається бувати на природі. Ваше серце мріє про дослідження нових екзотичних місць по всій земній кулі.

Досвід для вас цінніше будь-яких знань. Ви поглинаєте інформацію і матеріалізуєте найрізноманітніші її частини, проте всі ці знання дуже швидко зникають. Вони потрібні вам рівно до тих пір, поки допомагають створити певний досвід. А потім ви просто рухаєтеся далі.

Ваш підхід до самореалізації можна схарактеризувати як змішаний. Це поєднання внутрішнього і зовнішнього підходів з упором на розвиток. У міру вашого просування вперед, ви пізнаєте себе. Однак ваша основна задача – зрозуміти себе і відчути світ навколо. Не важливо, якими вас буде бачити оточення або якою виявиться вища істина. Ви – просто мандрівник, який пішов на пошуки радості.

Головне при такому підході, щоб в процесі ви не нехтували своїми відносинами. Хоч в нашому світі все і має тимчасовий характер, знайти сенс свого життя ви зможете тільки в тому випадку, якщо побудуєте і будете піклуватися про щось минуще.

А що ви побачили на картинці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector