Перукарське мистецтво прийдешньої весни

Зовнішність – важливий аспект життя кожної людини. Особливо цьому приділяють багато часу жінки. Намагаючись урізноманітнити свої будні, дівчата змінюють зачіску. Але як обрати правильну стрижку?

ВАРІАНТИ СТРИЖОК

Стрижка повинна обиратися відповідно до рис обличчя, типу та структури волосся. Наприклад, коротка яскрава зачіска не завжди буде пасувати до офісного стилю. А каре, приміром, може зробити кругле обличчя ще більш виразним.

Потрібно звернути увагу на всі нюанси й лише тоді обирати зачіску. 

  • Сессон

Ця зачіска знову набуває популярності, а все завдяки своїй універсальності. Її можуть обирати власниці густого і тонкого обличчя. Також чудово пасує квадратній формі лиця, оскільки закриває лоб. Круглолицим дамам сессон допомагає візуально подовжити обличчя. 

  • Гарсон

Ця зачіска вже давно є однією з найулюбленіших серед знаменитостей. І не дивно, адже завдяки гарсону ви можете змінити свій стиль та імідж за один день. Чудово ця зачіска поєднується з колоруванням волосся. Часто цю стрижку виконують з косим чубчиком. 

© 

  • Каре

Каре – це класика, які ніколи не залишить свої позиції. Середня довжина каре – це ідеальна зачіска, яка не вимагає щоденного вкладання. Каре можна ще й носити по-різному – зібрати в хвостик, накрутити чи змінити проділ. Експериментуйте!

© 

  • Пікс

Екстравагантна стрижка Пікс – рішення для яскравих і сучасних дам. Вона прекрасно підкреслює губи, очі і вилиці, роблячи їх більш виразними. 

©

  • Боб і боб-каре

Ця стрижка популярна вже декілька років підряд. З кожним сезон з’являються все нові види виконання цієї зачіски, що робить її ще більш унікальною. Така зачіска має гарний вигляд і з хвилястими пасмами, і з чубчиком. 

© 

  • Паж

Інтригуючий і загадковий образ створює унікальна стрижка паж. Сьогодні існує безліч варіації виконання цієї зачіски. На перший погляд здається, що стрижка досить проста, але це зовсім не так, вона відноситься до категорії вищої складності, тому тільки досвідченому майстрові вдасться зробити її акуратною і елегантною, вміло підкреслюючи всі достоїнства жінки. 

Яка зачіска подобається вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector