Пес і кішка – приклад справжньої дружби. Вони нерозлийвода, ходять один за одним хвостиком

Історія Христини та її двох домашніх улюбленців підтверджує, що справжня дружба існує, і вона може виникнути навіть між запеклими ворогами – такими як кішка та собака. 

Христина – молода дівчина, яка обожнює тварин, саме тому вона працює в притулку. Нещодавно до них потрапило двоє новонароджених кошенят, яких знайшли буквально посеред вулиці. Вони були дуже занедбані, голодні та хворобливі. Співробітниця вирішила забрати крихіток до себе, бо в притулку ніхто не буде їх годувати зі шприца по кілька разів на день.

Томмі врятувати не вдалося, а Сіара не могла спокійно пережити цю втрату. Вона сумувала за братом, відмовилася від їжі, не хотіла гратися. Тоді господарка Христина познайомила кошеня з власним домашнім улюбленцем – шпіцом. 

Собаки цих порід – справжні емпати, вони вміють співчувати іншим та завжди проявляють свою любов. От і кошеняті пощастило, адже собака одразу підбіг й почав облизувати Сіару. Вона ж не злякалася, а навпаки почала гратися. Зараз ці тваринки абсолютно все роблять вдвох – засипають, прокидаються, їдять, грають, гуляють і т.д. В такій приязній компанії кішка швидко зміцніла й навіть набрала вагу. 

Кішка у всьому наслідує свого чотирилапого друга. Зараз вона навіть махає хвостик та намагається гавкати. Тут важко заперечити той факт, що собаки дійсно хороші вчителі. В господині немає іншого виходу, як залишити Сіару у себе, адже вона не може розлучити цих вірних друзів.

Чи знаєте Ви схожі історії?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector