Петро покинув мене, на розлучення подав, а тоді раптом повернувся. Лише згодом я зрозуміла причину

Раніше я щиро вірила, що Петро – моя доля. Тому, не вагаючись, погодилась вийти за нього. Та його рідні мене не сприймали, вважали надто простою. Вже згодом свекруха неодноразово натякала:

 – Ти маєш радіти, що отримала такого чоловіка! Інші дівчата мріють опинитися на твоєму місці.

Щоразу мені було ніяково від цих слів. Та врешті я змирилась. Ми жили окремо, винаймали житло, тож я зустрічалась з рідними чоловіка лише на свята. 

Перші два роки шлюбу наше життя було чудовим. Та згодом все поступово почало змінюватись. Петро дедалі частіше мене принижував, казав, що помилився з вибором. Врешті я дізналась, що він зраджує, зчинила скандал – він пішов. Тиждень чоловік жив у батьків, згодом повідомив, що збирається розлучитися. Було важко, я страшенно страждала, не вірила, що все так закінчилось. 

Та одного вечора Петро повернувся. Почав благати, щоб ми почали все з початку. Здавався таким щирим. Я думала, що він щиро шкодує. Тож пробачила. Це був наче другий медовий місяць. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

А вже за місяць стався ще один приємний сюрприз – я дізналась, що бабуся залишила мені квартиру, стареньку, невеличку, та досить охайну. Ми почали ремонт, чимало переробили. А тоді одного дня чоловік прийшов із заявою.

 – Я знайшов більшу квартиру, зовсім поруч. Двокімнатну. Продамо твою і придбаємо цю.

Пошепки

 – Але доведеться доплачувати.

 – Я вже думав про це, сума вийде зовсім незначна. Твоя мама нам допоможе.

Спочатку я над цим замислилась, та коли зателефонувала мамі – вона мені очі відкрила.

 – Чи ти здуріла? Він хоче відібрати в тебе нерухомість. Ти продаси свою, а придбана вже стане спільною.

 – Та я не думаю, що Петро такий підступний.

 – Ти впевнена? А тобі не здається дивним, що він повернувся саме тоді коли вирішувалась доля бабусиної квартири. Може він якось дізнався, що вона тобі дістанеться?

А й справді, якось дивно все склалося. Петро має чимало знайомих серед юристів, а місто в нас невеличке. Крім того, на мене почала тиснути свекруха. Телефонує і вмовляє продати квартиру. Каже, що в моїй її син почуватиметься приниженим, а в новій ми будемо щасливі.

Тепер я не знаю, як бути. Варто вірити чоловікові чи слухати маму? 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector