Петро знайшов собі іншу, переїхав до неї, дружину залишив. А потім став надзвонювати щодня Надії, запитував, коли вона звільнить квартиру і переїде до своєї мами

– Я б ніколи не подумала, що Петро на таке здатний.  Він був готовий на все, щоб вигнати Надю і доньку з квартири, – розповідає пенсіонерка Анастасія Пилипівна. – А допомагала йому там ще й матір. Вона просто придумала все, наче по сценарію. Він знав до кого звертатися треба. Вона ще й телефонувала до моєї доньки, плакала в слухавку і говорила, що хоче онуку побачити. Бо після розлучення сина, вона бабусею перестала бути. Моя Надія не хотіла іти до неї, ніби відчувала.

– Чому? Свекруха права, те що вони розлучилися не означає, що онука не має спілкуватися з бабусею. Що поганого в цих зустрічах.

– Ти просто не розумієш, що це була частина їхнього плану. Вона ж накрила на стіл, купила онуці плаття, іграшки. Ще й дістала альбом з фотографіями, Надія розуміла, що свекруха просто тягне час. Вона вже почала збиратися, а матір колишнього чоловіка почала просити, щоб вони ще побули, адже вона “так скучила за онукою”.

–  І чим це все закінчилося? 

– Повернулися вони від свекрухи опівночі. Приїхали на таксі, Надія виймає ключ та суне його в замок, а він не підходить. Стоїть з цими пакетами в порозі і намагається відчинити двері. Через 10 хвилин приходить повідомлення від Петра: “Можеш не ламати двері, я всі замки поміняв, речі ваші всі в машині з водієм біля під’їзду, забирайся і їдь до своєї матері, там вже все оплачено. Якщо Марійці щось треба буде – я її заберу до себе”. 

Розлучилася Настя з чоловіком ще пів року тому, адже він зраджував їй з іншою жінкою.  Доньці тоді виповнилося чотири роки.  Подружнє життя тривало не довго, тому нажити спільне майно вони не вспіли. Після одруження Надія пішла в декрет й переїхала на квартиру Павла. В ході розлучення Петро заїкнувся про те, що готовий, мовляв, забрати Марійку до себе і виховувати її в своїй новій сім’ї, але Надія про це навіть слухати не схотіла.

– Це моє житло, і там я хочу жити зі своєю коханою. От Марійка прописана в твоїх батьків, то забирайтеся і їдьте туди двоє! Або залишаєш мені доньку.

Надія взагалі не хотіла переїжджати, Надійка ходила там в садок, і вона вже знайшла собі роботу там на пів дня. Та й сама Надія з малого містечка, там важко буде дитину в садок віддати, та й влаштуватися кудись. Тут було цілком налагоджене життя, чому вона через чоловіка-зрадника мала псувати життя своє і доньки. Надія вмовляла чоловіка, щоб він дав їй хоча б рік стати на ноги і переїхати, а він категорично стояв на своєму.

Квартира йому потрібна, і крапка.

–  Я радила доньці якнайдовше тягнути час, адже він не виставить матір своєї дитини за двері. Але я про нього була занадто хорошої думки. 

Петро переїхав до іншої жінки і почав постійно надзвонювати Надії, коли вона вже переїде до матері?

Так Надія змогла протягнути пів року, а потім свекруха їх виманила з квартири і колишній чоловік зібрав всі їхні речі і змінив замок. Надія того вечора всі подарунки свекрухи викинула на сміття – не потрібно їй таких “сюрпризів”. Тепер вона зробить все, що ні батько, ні матір більше не побачили Марійку, якщо вони змогли виставити їх на вулицю.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector