Піч-камін з лежанкою для приватного будинку: 20 прикладів нового дизайну

Навіть в будинку з газовим опаленням господарі часто проєктують і кладуть піч-камін. Причини цього – домашній затишок і вогнище, колорит і традиційність, відкритий вогонь, дизайн і декор. Та й резервне опалення на випадок будь-яких відключень не завадить. Однією з найбільш затребуваних опалювальних приладів в такому випадку є піч-камін із лежанкою.

Сучасна піч-камін з лежанкою, звичайно ж, сильно відрізняється від класики і має масу переваг. 

Можна виділити кілька переваг, якими володіє даний агрегат: невеликі витрати на укладання, можливість використовувати різне паливо крім звичайних дров, також спорудження використовується в якості ліжка.

Широко використовуються печі-каміни в інтер’єрах кухонних кімнат, оскільки такі моделі обладнані вбудованою духовкою, що дозволяє відразу вирішувати кілька завдань. 

Порада! Піч-камін рекомендується вбудовувати в перегородкових стінах між кухнею та вітальнею.

Як вже було сказано, піч-камін з лежанкою використовується в якості багатофункціональної перегородки. Вона встановлюється між кухнею і суміжною з нею кімнатою, якою може виступати вітальня, спальня. Вибір залежить від ваших особистих переваг. 

Стіни, в які вбудовується даний елемент, повинні бути виготовлені з цегли.

Якщо для їх зведення застосовується дерево, необхідно відокремити агрегат прокладкою з кераміки, металу або азбесту. Величина будови залежить від габаритів приміщення.

Комбінація двох опалювальних пристроїв підвищує коефіцієнт корисної дії, забезпечуючи хорошу тягову силу, підвищуючи рівень тепловіддачі.

Будь-яку піч-камін завдяки наявності різних прийомів зведення та оздоблення можна перетворити в дуже стильний декоративний елемент будинку.

А вам сподобалися ідеї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector