Під Бахмутом не просто герої, там титани! Не забувайте про це!

Останнім часом я дедалі частіше чую нотки засудження в повідомленнях “диванних експертів”. Мовляв, як можна так повільно просуватись, чому той Бахмут не можуть відбити?

Це мене страшенно обурює. Люди, невже ви не розумієте, що наші бійці там не просто граються, вони в справжньому пеклі роблять неможливе. Захищають наші домівки від ворога. Якби не наші відважні бійці під Бахмутом – окупанти були б вже в Дніпрі, в Черкасах, в усіх містах України.

Тому прокидаючись вранці просіть Бога, аби оберігав наших воїнів. Дякуйте кожному з бійців!

Низький уклін Вам, дорогі! Тримайтеся! Ми молимося за кожного! Низький уклін!

На війні не просто воїни, а титани

Мій друг під Бахмутом вже пів року і я надзвичайно ним пишаюсь. Тепер я точно бачу – нас захищають не звичайні воїни, а справжні титани. Вчора він зателефонував.

Пошепки

 – Привіт! Хочу з кимось поговорити. Сил бракує, ми щойно повернулись з 0. Потрапили під страшний обстріл, просто посеред ночі. В темряві доводилось шукати вцілілих, адже хтось міг вижити. Це надзвичайно складно. Ми втратили трьох хлопців, та двом врятували життя.

Медики на передовій – наші янголи

Бути медиком – моє покликання. Я завжди це знала. Мріяла рятувати життя. Але не на полі бою, а в лікарні, де все є, гарні умови, чистота. Та війна внесла свої корективи.

І ось поле бою. Ніч була важка, обстріли не вщухали. Ми побігли рятувати поранених. Дивлюсь, хлопець зовсім молодий, ще теплий, мені навіть здалося, що він дихає. Та ні. Раптом чую стогін. Дивлюсь ще один з важким пораненням і сильною кровотечею. Біжу зупиняти, увесь час примовляю, щоб тримався. Кличу товариша, аби допоміг винести. Нам важко, та йдемо. Радіємо, що врятували.

Потім знову повертаємось. Знаходимо ще бійця, в нього відірвана рука і ще безліч дрібних поранень. Стабілізуємо й виносимо. Повертаємось на пункт стомлені, але щасливі. Це вдалий день!

За кілька днів мені зателефонували, повідомили, що вижили обидвоє. Ми впорались. Відчуття не передати словами! Готуємось – після обіду знову на нуль. Ми все подолаємо! Разом! Я знаю!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector