Підбірка теплих образів в одному кольорі

Образ в одному кольорі – чудовий варіант для холодної пори року.

У всіх є улюблений колір, якому ми віддаємо перевагу у своєму гардеробі, тому такий стиль створити не так вже і важко. Але тут також є свої правила, які ми сьогодні вам розповімо.

Щоб образ в одному кольорі не виглядав занадто нудним і простим, ви можете поєднати декілька різних тканин і текстур. Саме цікаві матеріали нададуть певної особливості.Так що кілька видів тканин одного кольору роблять образ цікавим.

І навпаки, ви можете створити образ з одного кольору та однієї тканини. Наприклад, повністю шкіряний образ буде надзвичайного актуальним цього сезону. Не упускайте шанс і сміливо експериментуйте.

Окрім текстури, ви можете використовувати різні тони одного й того самого кольору. При цьому базові речі повинні бути в одному відтінку, а от аксесуари та інші деталі вибирайте світліші або темніші. Гра з тонами – відмінний спосіб зробити образ в одному кольорі незабутнім.

Якщо ви хочете створити образ в одному кольорі, зверніть увагу на спокійні тони. З яскравими кольорами дуже легко переборщити й отримати не модний, а сценічний стиль. 

Якщо ви створюєте образ в одному кольорі, не забувайте також про різні малюнки, які можуть відрізнятися від базового відтінку. Геометричні чи квіткові орнаменти урізноманітнять образ. Також можете експериментувати, обравши інший колір сумки або взуття.

Будьте стильними!

Вам подобаються такі варіанти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector