Піддалася почуттям до старшого чоловіка – і жодного разу про це не пожаліла!

Одне із найзлободенніших питань соціуму: чи існує справжнє кохання між людьми з величезною різницею у віці. “Безумовно так!” — казали собі деякі дівчата і досі живуть у щасливому шлюбі, ні про що не жаліючи. Найяскравіший приклад – це зіркові пари, як ось 23-річна Юлія Висоцька і її 59-річнй чоловік Андрій Кончаловського. 

Подібні приклади є й серед представників закордонного шоу-бізнесу. Наприклад, Амаль Аламуддін і Джордж Клуні або ті ж Сільвестр Сталлоне та Дженніфер Флавін.

Так, сперечатися з вами про те, що у багатих людей свої вигоди, ми не будемо. Це дещо інший світ зі своїми правилами. Втім, чи може щось подібне трапитися в реальному житті звичайної людини?

Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з підбіркою головний якостей чоловіка, які можуть затьмарити навіть поважний вік. 

Отже, які ж якості повинен розвивати в собі ідеальний чоловік.  

1. Галантність 

Панянки нерідко нарікають на те, що в сучасному світі знайти справжнього джентльмена вкрай важко. Втім, скоріш за все шукати варто саме серед старших чоловіків, адже ця риса характеру точно приходить з віком.

2. Зовнішній вигляд 

Молоді хлопці цим нехтують, а ось поважні чоловіки старшого віку навпаки. Більшості з них важливо виглядати пристойно. А таке до вподоби кожній дівчині та жінці.  Хто ж відмовиться від охайного кавалера.

3. Фізична форма

Панянкам подобаються підтягнуті красені, а ось обвислі пивні животики чи скелет під шкірою трохи відлякує. Звісно, ​​далеко не всі чоловіки звертають увагу на цей пункт.  Втім, хто над цим старається, без жіночої уваги точно не залишиться.

4. Почуття гумору

Без нього нікуди. Важливо, щоб з людиною було про що поговорити і з чого покепкувати. Дотепних та кмітливих співрозмовників жінки поважають і тримають першими у пріоритеті.

5. Благородність

Ця риса характеру також приходить тільки з віком. Адже з віком чоловіки розуміють, що вже відгуляли своє і стають менш вибагливими, більше цінують сім’ю та власну дружину. Такі точно знають, чого хочуть від цього життя.

Можливе кохання з великою різницею у віці за просто так чи ні, судити не нам. Хтось переконаний, що справа у грошах, а комусь і багатства не можуть затьмарити розум. Коханню, як-то кажуть, не прикажеш.

Яка ваша думка про це?

Які чоловічі якості найголовніші для вас?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector