Підозрювала чоловіка в зраді. А коли залізла в його телефон, зрозуміла – маю аж трьох суперниць!

Після трьох років спільного життя я почала підозрювати свого чоловіка у зраді. Причиною було те, що він дуже часто затримувався на роботі. Проте подруги мене заспокоювали:

– Юлю, та ти просто себе накручуєш, твій Дмитро такий хороший, бути такого не може.

Але одного разу я побачила те, чого б не хотіла ніколи бачити. Під час корпоративу він тримав свою секретарку за талію, думаючи, що я нічого не помітила. Після того видовища я вже не сумнівалась у тому, що він зраджує, але мені все одно потрібні були докази. Тоді я вирішила перевірити його телефон, коли він спатиме. 

І що ви думаєте?! Виявилося, що він мені зраджує не з однією жінкою, а одразу з трьома, які не знають ні про моє існування, ні про існування одна одної. 

Пошепки

Такої підлої зради я не очікувала, моє серце розбите вщент! 

Через кілька днів, коли я повернулась додому з роботи, почула, що він розмовляв по телефону з кимось, мабуть, з коханкою. Обіцяв, що збирається кинути мене, а всі свої неоплачені борги, залишить на мене. Тоді я вирішила, що мені треба терміново збирати усі речі, гроші та подавати на розлучення. 

На щастя, зараз я живу з батьками і не шкодую про те, що пішла від цього негідника. Як живе мій колишній чоловік мені невідомо, тільки знаю, що він ще досі не може сплатити усі борги. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Що б ви робили, якби дізналися про зраду чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector